[Przekierowano do ticketów] Błąd w aplikacji mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24530
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24530

Guest
Parę razy zdarzyło mi się usłyszeć komunikat ataku na jedno z moich miast, a gdy sprawdziłem to okazało się że nie nadchodzi żaden atak, sprawdzone było na mobilu oraz w przeglądarce.
przed chwilą ponownie usłyszałem z mobila dźwięk ataku będąc na laptopie, spojrzałem na mobilu i potwierdzenie na pasku informacji widnieje że atak jest na dane miasto, a na przeglądarce żadnych ruchów...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd w aplikacji mobilnej

Czy byłbyś w stanie zrobić screena z aplikacji z widocznym atakiem? Jeśli nie chcesz zamieszczać go na forum, możesz napisać ticketa bezpośrednio do Teamu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w aplikacji mobilnej

Podepnę się pod temat, żeby nie tworzyć nowego.
W aplikacji mobilnej od kilku tygodni mam problem z czasem ataku. Aplikacja pokazuje czas wejścia ataku, a potem okazuje się, że atak wchodzi później niż było to w momencie wysyłania ataku (przesunięcia wahają się w przedziale od kilku minut doponad 2h). Dzieje się to często i albo tracę wojo na bonusie nocnym (ostatnio 60mant :() lub co gorsza rozwalam sojusznikom offa bo atak wchodzi po kolonie,. Przesunięcia czasu są zarówno przy ataku bez bohatera jak i z bohaterem (wiem, że bohater wydłuża czas ataku - jednak przy nim też są różnice w tym, co pokazuje apka w momencie wysyłania, a tym jak wchodzi). Gram na świecie Baris
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd w aplikacji mobilnej

Ciężko powiedzieć w czym może tkwić problem. Czy mógłbyś podesłać kilka raportów z ataków, które dotarły o niepoprawnej godzinie? Możliwe, że jest jakiś błąd z którymś badaniem, bonusem lub jednostką, którą posiadasz w mieście. Dzięki raportom będziemy w stanie dokładniej przyjrzeć się sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w aplikacji mobilnej

Witam ponownie, raporty wysłać przez ticket czy na PW?? druga sprawa to nie działające powiadomienia o nadchodzącym ataku - inne powiadomienia np. o zakończonej rekrutacji czy też budowie są normalnie.

Może problemy są po stronie niekompatybilności z lollipopem lub nakładką EMUI 3.1 od Huawei'a w co wątpie
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Błąd w aplikacji mobilnej

Witam ponownie, raporty wysłać przez ticket czy na PW?? druga sprawa to nie działające powiadomienia o nadchodzącym ataku - inne powiadomienia np. o zakończonej rekrutacji czy też budowie są normalnie.

Może problemy są po stronie niekompatybilności z lollipopem lub nakładką EMUI 3.1 od Huawei'a w co wątpie
przez ticket
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Błąd w aplikacji mobilnej

Witam ponownie, raporty wysłać przez ticket czy na PW?? druga sprawa to nie działające powiadomienia o nadchodzącym ataku - inne powiadomienia np. o zakończonej rekrutacji czy też budowie są normalnie.

Może problemy są po stronie niekompatybilności z lollipopem lub nakładką EMUI 3.1 od Huawei'a w co wątpie

nie sądze aby błąd leżal po stronie lollipopa
u mnie działa bez zarzutu i problemu z powiadomieniami nie ma
android 5.0.1 lollipop
 
Do góry