[Naprawiony] Błąd w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6523
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6523

Guest
Błąd w grze. Zgodnie z ostatnim eventem nowe wioski miały korzystać z bonusu obrony Pochodnia olimpijska. Oczywiście tak nie jest Świat Gela
 

DeletedUser19924

Guest
Wystarczy wyjść z sojuszu i do niego wrócić, a bonus działa we wszystkich miastach. Bonus jest na sojusz, a nie przydzielany graczowi...także jak zmienisz sojusz na taki, gdzie są lepsze bonusy, to będziesz miał wszystkie ulepszone do pozycji jaką zdobył Twój nowy sojusz.

Niby dostaliśmy rekompensatę jedną za to...ale pewnie za chwilę trzeba będzie dać kolejną:)

PS: Problem pojawia się u ludzi, którzy siedzą na cudach...oni sojuszu opuścić nie mogą:)
 

DeletedUser19924

Guest
Eh...Shannqa lubi mój post. Szkoda tylko, że nie wyjaśniła, co mają zrobić osoby będące na cudakach?
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, bo aktualnie niestety nie ma rozwiązania dla osób, które posiadają miasta na wyspach z cudami. Przypomniałam dzisiaj jeszcze raz technikom o tym problemie, jeśli czegokolwiek się dowiem, to dam wam znać.
 
ale co z tego ze są zgłoszenia jak wystarczy potem podbić nowe miasto i błąd znowu występuje...

83.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
DonBeker, bo aktualnie niestety nie ma rozwiązania dla osób, które posiadają miasta na wyspach z cudami. Przypomniałam dzisiaj jeszcze raz technikom o tym problemie, jeśli czegokolwiek się dowiem, to dam wam znać.

No to chyba jakaś rekompensata dla osób, które mają miasta na cudach będzie się należała z tego powodu? Oni przecież miast nie oddadzą nikomu i nie wyjdą z sojuszu po bonusy, bo to nieopłacalne...jak ktoś weźmie ich miasta na cudach, to przecież nie będzie miał tam bonusów i sojusz będzie stratny chyba nawet bardziej.
 

DeletedUser28040

Guest
Rekompensata jakaś to się chyba należy wszystkim. Co 2-3 dni mam wychodzić z sojuszu i znów do niego wchodzić za każdym razem, kiedy podbije miasto??
 

DeletedUser19924

Guest
Przecież wszyscy dostali rekompensatę i wydłużenie bonusów o dwa dni...mi się rozchodzi o osoby na cudakach, które są tutaj najbardziej pokrzywdzone. Tak jak każdy może wyjść z sojuszu i do niego wrócić mając bonusy, tak takie osoby nie mają na to szans.
 
Do góry