[Naprawiony] Błąd w logowaniu

  • Rozpoczynający wątek SIR MIRON
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Ciekawe ile osób pisało z tym do Supportu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: nie moge sie zalogowac

A mógłbyś mi powiedzieć jak rozwiązałeś ten problem bo ja mam taki sam
 

DeletedUser

Guest
Odp: nie moge sie zalogowac

to nie jest wina przegladarek tylko aktualizacji 2.33 - Żądam jej usuniecia i przywrocenia jak wszytko bedzie dzialalo jak nalezy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

ja pisze dosyc czesto ... ale jak sami wiecie ( prosze usunac cache i dane przegladarki:mad:) - jak to widze to mam ochote rzucic lapkiem przez caly pokoj
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

ja pisze dosyc czesto ... ale jak sami wiecie ( prosze usunac cache i dane przegladarki:mad:) - jak to widze to mam ochote rzucic lapkiem przez caly pokoj

ta, jak mi ktos doradzi ze mam usunac cache itd, to lepiej niech odrazu usueni sobie mozgl, bo jest mu racej nie potrzebny, skoro uwaza ze to wina tego....
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

od jakiegos tygodnia mam ten sam problem
pasek logowania zatrzymuje sie, widok na mape zaciemniony i co ciekawe jedyne co moglem zrobic to obejrzec sobie kalendarz adwentowy
teraz juz nic nie moge zrobic
problem zdarza sie duzo czesciej na Chromie, ale na Firefoxie tez wystepuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

u mnie na chrome to samo, ale na operze idzie normalnie...
Najciekawsze, że błąd mam tylko na jednym świecie (Bizancjum) bo na drugi (Hiperborea) loguje się bez problemu!

Naprawione!
Dla chrome:
ustawienia/Pokaż ustawienia zaawansowane.../Prywatność Wyczyść dane przeglądarki
zaznaczamy: Opróżnij pamięć podręczną, Usuń pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek oraz Czyszczenie danych udostępnianych aplikacji.

Nie wiem które jest za to odpowiedzialne, ale nie zaszkodzi wyczyścić wszystkich ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

też mam ten błąd minimum raz dziennie i tylko na chrome, opera i mozilla śmiga ale muli, udało mi się tylko wyczaić jedno że jak zrobię czysczenie wszystkiego cccleanerem to działa znowu, z tym że tracę wszystkie zapamiętane strony itd itp, kiedyś tak nie miałem, troszkę denerwujące, tez juz zawaliłem dwa razy przez ten bład
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Może jakiś Admin w końcu wyjaśni co się dzieje? Lekka przesada, od jakiego czasu ludzie się wypowiadają na temat i grzecznie proszę o jakikolwiek informacje/działania...

Zamiast starać się zachęcić ludzi do gry po nieudanej aktualizacji to jeszcze takie numery...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Potwierdzam, nie da się logować z Chroma, IE strasznie powolna. Porażka na maxa.

Ale dziadostwo...przeglądam ten wpis i problem od zeszłego roku już występuje i nadal nikt tego nie naprawił???? Toż to zaje skandal.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

mam to samo od jakiegoś tygodnia na chrome i na firefoxie (trochę rzadziej) natomiast na urządzeniach z androidem wszystko ładnie śmiga :/
opery jeszcze nie próbowałem
 
Odp: Błąd w logowaniu

Dla chrome:
ustawienia/Pokaż ustawienia zaawansowane.../Prywatność Wyczyść dane przeglądarki
zaznaczamy: Opróżnij pamięć podręczną, Usuń pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek oraz Czyszczenie danych udostępnianych aplikacji.

udało mi się tylko wyczaić jedno że jak zrobię czysczenie wszystkiego cccleanerem to działa znowu

Zacytowane wypowiedzi dobrze podpowiadają, jak można poradzić sobie z tą sytuacją. Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki Cache powinno umożliwić zalogowanie się, ale niestety z pewnym opóźnieniem. Problem już jakiś czas temu został zgłoszony do techników i obecnie czekamy na jego naprawę.
 

DeletedUser17260

Guest
Odp: nie moge sie zalogowac

A ja na Google Chrome nie mam problemów z zalogowaniem.
 
Odp: Błąd w logowaniu

Zacytowane wypowiedzi dobrze podpowiadają, jak można poradzić sobie z tą sytuacją. Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki Cache powinno umożliwić zalogowanie się, ale niestety z pewnym opóźnieniem. Problem już jakiś czas temu został zgłoszony do techników i obecnie czekamy na jego naprawę.

Mi ten sposób nie pomaga, po aktualizacji mam jeszcze gorzej :/

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z pomocą programu CCleaner udało się i jak na razie działa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry