[To nie błąd] Błąd w targowisku

  • Rozpoczynający wątek marcinas64
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie mogę kupować nic w targowisku za złoto, jest napisane że mam niewystarczającą ilość, choć takową mam.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Błąd w targowisku

Tylko zakupione złoto może ulec wymianie. Oznacza to, że nie można wykorzystać złota zdobytego w grze, z wyjątkiem złota, które pozyskano za pomocą wymiany. Warto zwrócić uwagę, że (w zależności od metody płatności) niekiedy złoto można będzie wykorzystać do wymiany dopiero po pewnym czasie od zakupu, co spowodowane jest możliwością wycofania transakcji przez ten właśnie okres. Przedstawia się to następująco:

Karta kredytowa - 60 dni;
PayPal - 60 dni;
Direct Debit - 42 dni;
Skrill/Moneybookers - 20 dni;
Płatności wykonane przez sms oraz Przelewy24 - można natychmiastowo wykorzystać do wymiany złota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w targowisku

Podejrzewam, że to nie błąd, lecz zwykłe niedopatrzenie. W wiki grepolis jest dokładnie napisane, ile czasu należy czekać po doładowaniu konta złotem za pomocą np. PayPal'a. Ja czekałem 2 miesiące, zanim mogłem dokonać zakupu w targowisku. Jeżeli zaś nie dokonałeś zakupu za pieniądze realne, nie można zakupić za złoto startowe, czyli dostawane po aktywacji konta przez mail. Można jedynie wykupić doradcę, bądź skrócić czas budowy. Polecam płatność sms i przelewy24, gdyż złoto dostaniemy natychmiastowo z usługą handlu na targowisku.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Błąd w targowisku

W uzupełnieniu, informacja o ilości posiadanego złota handlowego znajduje się w podglądzie targowiska "sporządź ofertę"
złoto handlowe.jpg
 
Do góry