[Naprawiony] Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

Status
Zamknięty.

DeletedUser22102

Guest
Witam

Mam problem z forum na świecie Pella w aplikacji mobilnej, a mianowicie po wejściu na forum nie widać żadnej zakładki, a sama aplikacja się wiesza.
Z innymi światami absolutnie nie ma takich problemów, forum działa płynnie i bez problemów.
Błąd występował zarówno w wersji 1.7.0, jak i po usunięciu aplikacji i instalacji tym razem już wersji 1.8.0 .

Czy może ktoś wie, czym może taki błąd być spowodowany? Ktoś miał już może podobny problem? Aplikacja chodzi na Androidzie 4.3, ale to chyba nie ma większego znaczenia w tym przypadku...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dziękuje bardzo za odpowiedź...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

Błąd jest już znany i zgłoszony do techników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

1.9.1 i nadal nie można wejść na forum. nie wspomnę, że po takiej próbie gra się zawiesza. oprócz zgłoszenia do techników jest informacja czy problem jest naprawiany. trudno gra się bez forum a wersja desktop na 5" przy moim wieku jest dość uciążliwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

To chciałem dzisiaj zakomunikować i jednocześnie podziękować "technikom" za rozwiązanie problemu. Wczoraj bez problemu udało mi się na mobilu (bez szału) korzystać z forum :D

Dobra robota Panowie ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

Wczoraj była aktualizacja do wersji 2.58.
Poprawiono sporo błędów, ale pewnie jeszcze jakieś wyjdą.
Zgłaszajcie niedociągnięcia, byśmy mogli przekazać je technikom :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

Wczoraj była aktualizacja do wersji 2.58.

Dzisiaj zaktualizowałem i żałuje, teraz forum w ogóle mi nie działa :(
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

Działa bez zarzutów. Może jak uruchomisz ponownie telefon, to wszystko zadziała?! Sprawdź proszę.

Robiłem tak i to nie raz :) Ważne żeby alarm przynajmniej działał...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

U mnie forum już chodzi. Tylko brak raportów graficznych. Nie wiem czy to błąd czy czegoś nie ustawilem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chodzi o Raporty graficzne zamieszczane na forum. Dodam w woli uzupełnienia.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Błąd z forum na Pelli w wersji mobilnej

Niby chodzi, ale dalej tak sobie...ale się nie będę już skarżył, bo technicy INNO są jedyni w swoim rodzaju, że jak naprawią jedną rzecz, to przy okazji zepsują inną...z drugiej strony dzięki takiemu prostemu zabiegowi zawsze będą mieli jakąś robotę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry