[To nie błąd] Błąd z przejęciem miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26586
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26586

Guest
Witam. Dzisiaj chciałem przejąć miasto. Wysłałem kolona w czasie trwania buntu, wszedł praktycznie na czysto, ale nie udało mi się przejąć miasto. Kolon nie został zniszczony ponieważ port był pusty. Lądem przebiłem się przez obronę, a mimo to nie przejęło mi miasta :(
das.png
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd z przejęciem miasta

Miasta nie przejąłeś, bo nie było u Ciebie żadnego statku bojowego (ognia/triremy/biremy)...pewnie w ataku wysłałeś (inaczej chyba nie można), ale przeciwnik zdjął czarem. W takim wypadku miast nie przejmiesz.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Błąd z przejęciem miasta

Tak jest jak się 1 ognia z kolonem wysyła. Z drugiej strony jak się wyśle więcej to może i kolona ubić
Swoją drogą, może nie jestem zbyt obeznany w nowym systemie, ale czy gradowanie ,,swoich" miast to norma? :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd z przejęciem miasta

Wszystko zależy od tego, jak obrońca jest obrotny i ile sztormów może rzucić...przy eventach zdarzało się nawet rzucanie na atak 10+ sztormów. A kolon wysłany ze zbyt dużą liczbą ogni praktycznie jest do ubicia za każdym razem przy użyciu sztormu.

A co do gradu, to wszystko zależy od agresora. Ja na przykład nie wysłałem jeszcze ani jednego ataku z tym badaniem...a widzę po światach, że niektórzy po wbiciu buntu w mieście 12-16k punktów są w stanie zjechać je do 3-5k punktów zanim w ogóle podejmą próbę przejmowania. A jak nie przejmują, a w mieście nie ma lądu, tylko stoją birki, to burzą miasto dalej, bo po co komu budynki w nim, a może obrońca odpuści sobie je, bo już zbyt małe jest.
 
Do góry