[Nie można powtórzyć] Błąd związany z wysyłaniem surowców na misję.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23887
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23887

Guest
Zauważyłem następujący błąd przy misjach dotyczących wysyłania surowców (np. Problemy z biedotą):
Będąc w mieście A rozpoczynamy misję i przesyłamy część wymaganych surowców, następnie przechodzimy do miasta B na tej samej wyspie aby dosłać pozostałe surowce. W tym momencie przesłanie surowców z miasta B staje się nie możliwe (można wypełnić ilości, jednak kliknięcie w przycisk "Wyślij surowce" nie ma żadnego efektu). Dopiero po odświeżeniu strony wysyłanie surowców z miasta B staje się ponownie możliwe.
Nie jestem pewny czy ma to również miejsce w przypadku, gdy rozpoczniemy misję w mieście A i od razu przejdziemy do miasta B w celu przesłania surowców.
Sprawdzane na Mozilli bez skryptów.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie udało mi się powtórzyć tego co opisujesz, nawet przy zmianie na miasto na innej wyspie przycisk nie wyszarzał (co akurat w takiej sytuacji byłoby pożądane). Faktem jest również, iż akurat wymienionej przez Ciebie misji nie miałem do dyspozycji.
 

DeletedUser20114

Guest
dość często zdarza mi się ten błąd.
Zamknięcie i ponowne otwarcie okna misji zazwyczaj pomaga
 

DeletedUser

Guest
U mnie to samo już od dłuższego czasu. Nie istotne jest tutaj jaka to misja, po prostu, gdy mamy opcję z surowcami i postąpimy tak jak napisano wyżej, występuje ten błąd.
 

DeletedUser5

Guest
Próbowałam przetestować błąd na Chrome i Firefoxie, ale u mnie też nie występuje, tak jak u Robina. Będziemy co jakiś czas sprawdzać, jeśli uda się powtórzyć, to przekażemy do techników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27444

Guest
To jest prawdopodobnie powiązane z którymś ze scryptów ... Mam to samo .... muszę zamknąć okno misji żeby móc wybrać ilość surowców z miasta B ..
ale żeby wysłać to często muszę całkiem zamknąć stronę przeglądarki i otworzyć ponownie.
Problem nie wystąpił gdy wyłączyłem Greasemonkey ... ale który to scrypt nie wiem jeszcze ..

Nie DIO-TOOLS .. był wyłączony a problem pojawił się ..

Kurcze zgłupiałem ... mimo że mam wszystkie scrypty teraz włączone .. próba wysłania z drugiego miasta powoduje tylko że dopełnienie surki jest to jakieś śmiesznej ilości 1-9 czy coś takiego ,ale jak to od razu wyśle to później działa dopełnienie i można też wysłać bez zamykania ....
smiley_emoticons_irre.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Standard...u mnie podobnie. Tylko support nie może powtórzyć...albo coś innego robią, albo jakieś inne konta mają i tam błędów nie ma...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Sprawdzam zawsze na czystych (bez zainstalowanych jakichkolwiek skryptów, nie wyłączonych, ale nie zainstalowanych) najnowszych wersjach Firefoxa i Chroma
 
Do góry