[To nie błąd] Błędna ikonka w symulatorze

Witam
może to nie jest jakiś wielki błąd ale jednak trzeba to poprawić
b_d.jpg


Dodatkowo mam pytanie czy czar Sprawność łowczyni nie powinien działać na Erynie, co prawda jest to jednostka mityczna ale też jednostka dystansowa a czar opisany jest w taki sposób
Artemida zwiększa celność twoich jednostek dystansowych.
Twoje jednostki dystansowe zadają 15% więcej obrażeń.
, sprawdziłem w symulatorze że ten czar nie działa a jak jest naprawdę to cieżko mi ocenić, nie testowałem.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Błędna ikonka w symulatorze

Dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd z ikonką. Zostanie zgłoszony do poprawy.
Natomiast, jeśli chodzi o erynie, to sprawność łowczyni - jedna z sił boskich Artemidy. Po jej użyciu celność broni dystansowej zwiększa się. Siła rażenia ataku dystansowego rośnie o 15%. Nie działa na jednostki mityczne - według wiki.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19286

Guest
Odp: Błędna ikonka w symulatorze

Witam
może to nie jest jakiś wielki błąd ale jednak trzeba to poprawić
b_d.jpg


Dodatkowo mam pytanie czy czar Sprawność łowczyni nie powinien działać na Erynie, co prawda jest to jednostka mityczna ale też jednostka dystansowa a czar opisany jest w taki sposób, sprawdziłem w symulatorze że ten czar nie działa a jak jest naprawdę to cieżko mi ocenić, nie testowałem.

Możesz powtórzyć ten błąd? Nie potwierdzam go, u mnie ikona wyswietla sie poprawnie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błędna ikonka w symulatorze

Tylko, że po wyglądzie okienka można stwierdzić, że to wina skryptu, a nie gry. Wyłącz skrypty i zobacz jak wygląda symulator...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A konkretnie jest to błąd wywołany przez DIO-Tools. Ciekawe jest jednak to, że na światach z 5 bogami jest ok, natomiast z Artemidą już jest problem i występuje podany błąd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędna ikonka w symulatorze

Korzystam z Dio-Tools - świat z 6. bogami i nie mam tego błędu.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Błędna ikonka w symulatorze

A ja mam, a jak wyłączę DIO to jest ok.
 
Do góry