Błędnie przeliczany czas dojścia jednostek z doczepionymi syrenami.

Status
Zamknięty.
Zgłaszam błąd w działaniu syren: deklarowany czas dojścia wsparcia (lub ataku) różni się znacząco od jego faktycznego czasu dojścia.
Jeśli ktoś się nie przyjrzy, to na pierwszy rzut oka wygląda to tylko jak jakiś bardzo niefortunny Anty-timing. Im więcej syren idzie z wojskiem, tym większy jest rozstrzał deklarowanego (pokazywanego przez zegar przed kliknięciem "wyślij") i faktycznego czasu dojścia wsparcia lub ataku. Różnica między deklarowanym a faktycznym czasem dojścia może wynosić od kilku sekund aż do kilkudziesięciu/minuty. Nie testowałem jak syrenki zachowują się przy atakach idących np 48h, ale wydaje mi się, że niezależnie od dystansu, to ta nieścisłość między deklarowanym czasem, a faktycznym nie wykracza poza minutę z kawałkiem.

Ponieważ byłem ciekawy, który z czasów to jest tym poprawnym, to spróbowałem wszystko sobie powyliczać. Wyszło mi, że system poprawnie podaje deklarowany czas dojścia, za to coś nie halo jest z faktycznym czasem dojścia - czyli deklarowany czas dojścia faktycznie jest wyliczony z uwzględnieniem boostu 2% na syrenkę, a ten faktyczny jest jakiś z czapy. Może syrenki modyfikują też anty-timing i to przez to?
Poniżej zamieszczam krótki filmik z moich zmagań z błędem (sprawdzałem wszystko również na przeglądarce bez dio i GRCRT i błąd ciągle istnieje).

Mam nadzieję, że takie udokumentowanie błędu przyspieszy jego rozwiązanie ;)
 

DeletedUser33837

Guest
ale tylko po to aby znowu zepsuć.
haaa.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry