[Nie można powtórzyć] Błędy graficzne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22469
  • Data rozpoczęcia

Macie to samo ?

  • mam te same problemy

    Głosy: 0 0,0%
  • nic z tych rzeczy

    Głosy: 1 100,0%

  • W sumie głosujących
    1
Status
Zamknięty.

DeletedUser22469

Guest
ja mam kilka błędów które można by naprawić ;)

1 zimna nocy w dzień po 23...
o godzinie 23 na starym wyglądzie jak na świecie tak i w naszym polis zapadała noc teraz też tak jest do odświeżenia strony po odświeżeniu znowu jest dzień ale tylko w mieście na mapie jest ciągle noc

2 rozbiórka i budowa budynków
gdy damy rozbierz budynek nie pokazuje się rusztowanie czy coś w tym rodzaju np przy budowaniu lub rozbieraniu wieży budynek nie ukazuje się ze jest budowany albo całkowicie znika z mapy gdy jest rozbierany... tak jest z większością budynków np akademia... gdy wejdziemy w senat to pokazuje ze jest 7 h godzin do końca rozbiórki czy końca budowania a budynku na mapie nie ma

3 rozpikselizowana mapa
gdy wychodzimy z trybu pełno ekranowego w mape strategiczną czy widok wyspy wszystko zostaje rozpikselizowane dopóki nie odświeżymy strony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Błędy graficzne

WALCHENSING, dziękuję za zwrócenie naszej uwagi na to, co Ci się nie podoba w obecnej wersji Grepolis :) Przypomnę jednak, że najlepiej każdy zauważony potencjalny błąd zgłaszać w osobnym temacie. Wówczas unikniemy niepotrzebnego zamieszania w przypadku, gdy każda z wymienionych rzeczy powinna mieć inny status.

1 zimna nocy w dzień po 23...
o godzinie 23 na starym wyglądzie jak na świecie tak i w naszym polis zapadała noc teraz też tak jest do odświeżenia strony po odświeżeniu znowu jest dzień ale tylko w mieście na mapie jest ciągle noc
Niestety obecnie widok miasta w nocy wygląda tak samo jak w dzień nawet wtedy, gdy widok wyspy ma grafikę nocną. Nie jest to błąd i przynajmniej na razie nie ma w planach dodania grafiki nocnej do widoku miasta.

2 rozbiórka i budowa budynków
gdy damy rozbierz budynek nie pokazuje się rusztowanie czy coś w tym rodzaju np przy budowaniu lub rozbieraniu wieży budynek nie ukazuje się ze jest budowany albo całkowicie znika z mapy gdy jest rozbierany... tak jest z większością budynków np akademia... gdy wejdziemy w senat to pokazuje ze jest 7 h godzin do końca rozbiórki czy końca budowania a budynku na mapie nie ma
Podczas rozbiórki i budowy większości budynków (czyli tych poza specjalnymi) mamy grafikę budowy. Jeśli w przypadku Akademii nie masz obrazka budowy, to wyczyść pamięć podręczną przeglądarki (a jeśli to nie pomoże, to sprawdź dodatki zainstalowane w przeglądarce).

3 rozpikselizowana mapa
gdy wychodzimy z trybu pełno ekranowego w mape strategiczną czy widok wyspy wszystko zostaje rozpikselizowane dopóki nie odświeżymy strony
Nie byłam w stanie powtórzyć tego. Proszę sprawdź poszczególne punkty z tego FAQ: link.
 
Status
Zamknięty.
Do góry