[Naprawiony] błędy w aplikacji mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23967
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23967

Guest
od ok 28-29 lutego nie odświeżają się mapy na Kalidonie, błąd występuję bez względu na usunięcie aplikacji, wyczyszczenie jej, wyczyszczenie telefonów, wgranie ustawień fabrycznych, było sprawdzane na fabrycznie nowych telefonach i jest tak samo

aplikacja pokazuje miasta zasiedlone pomimo tego że już dawno są opuszczone a właściciela o tym nicku nie ma już na serwerze i dzieje się tak na większości miast gdzie gracze zakończyli grę szarakiem

tutaj widać rezerwację miasta które zostało już przejęte (Gracz komix1975 z sojuszu
Poczekalnia podbił miasto Przysucha należące do gracza PETRUSZ. 26.02.16 o godzinie 07:48) a nadal widać na mapie jako aktywne miasto, dopiero po kliknięciu info widać obecnego właściciela









zdjęcia tych samych wysp

widok mapy z aplikacji z dzisiaj 07/03/2016


widok mapy z komputera z dzisiaj 07/03/2016


świeży błąd wyłapany z wczoraj na Geli i tak samo pokazuje dzisiaj (pomimo zmiany sojuszy dokładne informacje są dopiero po kliknięciu miasta)




miejmy nadzieję że jakaś kolejna aktualizacja w środę naprawi te błędy :cool:

(też nie chciało mi się tego wklejać )
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: błędy w aplikacji mobilnej

Błędy są nam znane i zgłoszone do techników, środowa aktualizacja dotyczy niestety tylko wersji przeglądarkowej.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: błędy w aplikacji mobilnej

w środę mapę zaktualizowano ale...
teraz jest ciekawiej bo po przejęciu miasta rezerwacja z widoku mapy nie znika
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: błędy w aplikacji mobilnej

nie doceniałam pomysłowości techników i oto mam teraz niewidzialne miasto na apce :). będzie kiedyś jakaś aktualizacja która naprawi błędy a nie doda nowe?
 
Do góry