[Nie można powtórzyć] Błędy z raportami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21394
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21394

Guest
W zadnym zestawieniu raportów
nie można przejsc
np na piątą strone
czy np na którąs kolejną
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błędy z raportami

A odśwież stronę i zobacz jak to wygląda? Ja właśnie, po przeczytaniu tego postu, przełączyłem okienko na grę i też nie mogłem po włączeniu raportów przewinąć na drugą stronę. Chciałem posprawdzać, czy skrypty mają z tym jakiś związek i jak wyłączyłem je wszystkie, to normalnie działało po odświeżeniu strony. Następnie chciałem sprawdzić, który skrypt ma na to wpływ i po kolei włączałem każdy i normalnie mogłem przewijać raporty.

EDIT: A jednak jest błąd:) Niezależnie, czy skrypty są włączone, czy nie, to wpisanie jakiegoś innego numeru strony i wciśnięcie "przejdź do" nie przenosi nas do żądanej strony, a do tego powoduje zablokowanie danej strony, na której jesteśmy...nie można przesunąć się na kolejne.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Błędy z raportami

u mnie nie dziala, to spory problem, bo czasem rapkow nie ma szansy sie zobaczyc, kasowanie jest jedyna szansa na obejrzenie tych dalszych, ale to nie jest wyjscie :(

przykladowa, problemowa sytuacja:
lista rapkow zawalona opiekunkami i rydwankami, a miedzy nimi rapek z padnieta czujka u kolegi z soja, ktora mozna latwo wtedy przegapic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21394

Guest
Odp: Błędy z raportami

u mnie nie dziala, to spory problem, bo czasem rapkow nie ma szansy sie zobaczyc, kasowanie jest jedyna szansa na obejrzenie tych dalszych, ale to nie jest wyjscie :(

juz działa

ale z wiadomosciami
ten sam problem
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błędy z raportami

Sytuacja jest taka sama jak z wiadomościami - nie jestem w stanie powtórzyć tego błędu, po zalogowaniu na twoje konto, lotto2012pl, przejście do konkretnej strony działa. Jeśli ktoś nadal ma podobny problem, proszę o wyczyszczenie plików tymczasowych i skorzystanie z innej przeglądarki. Jeśli to nie pomoże, proszę o podanie nazwy i wersji przeglądarki oraz swojego nicku i świata w grze.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błędy z raportami

Nie możesz powtórzyć, bo już działa :) Nie działało jakoś 21-23.10. Aktualnie wszystko jest już ok...
 
Status
Zamknięty.
Do góry