[Naprawiony] bład w evencie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20805
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20805

Guest
Hejka
Gracz Kazanuchi świat Dyme
Mam recepturę na 3x12 matykor a jak chcę jej użyć pojawia mi się, że to jest receptura na 1x12... Niestety nie jestem w stanie teraz zrobić screenschota, bo na tablecie gram...
Coś się da z tym zrobić? proszę o szybkoą odpowiedź... planoałem własnie dziś zużyć zdecydowaną większość składników, ale jesli zakupione przeze mnie receptury nie sa prawidłowe to chyba jakas porażka...
 

DeletedUser20805

Guest
Ok... zapomnialem, że to Grepolis i tu się pierdzieli wszystko... bląd jest ewidentny, ale trochę inna jest jego natura... nie chce mi się nawet pisać, bo to tak jakby się rozmawiało z głuchym o muzyce...
 

DeletedUser5

Guest
Błąd z księgą receptur został zgłoszony do techników i pracują oni nad jego naprawą. Po wybraniu bonusu z wyższym poziomem w księdze receptur, w oknie wydarzenia dodawane są składniki na ten sam bonus z niższym poziomem. Sama lista składników w księdze jest prawidłowa, chodzi tylko o funkcjonalność automatycznego dodania składników, by wytworzyć bonus. Póki co radziłabym dodawać składniki ręcznie, jest to uciążliwe, ale w ten sposób można ominąć ten błąd.
 

DeletedUser20805

Guest
Tak własnie jest... technicy są wszyscy jednacy... u mnie w firmie też tak naprawiają... za 24 godziny problem zostanie rozwiązany :p
Dziękuję za odpowiedz... :)
 

DeletedUser19924

Guest
Wcześniej event się skończy
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser11944

Guest
Ale za to przy nastepnej aktualizacji bedziesz mogl przeczytac, ze "rozwiazalismy problem zwiazany z Wydarzeniem Wielkanocnym 2018", chociaz nikomu to juz do szczescia nie bedzie potrzebne
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Ja tam już nawet nie zgłaszam błędu z otwieraniem jajek...chyba, że aktualnie kolor jajka już nie ma znaczenia i ilość punktów jest losowa?! Przy poprzednim takim evencie do danego jajka była przyporządkowana określona liczba punktów...tutaj nic z tego.


PS: A otwieranie wszystkich jajek jednego dnia to w ogóle porażka...średnia jakieś 3 punkty z 60 jaj
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser11944

Guest
no i bylo :D

naprawione błędy
  • [Mityczna kura] Jeśli Gracz posiadał kilka receptur na ten sam bonus, po użyciu opcji dodania składników w księdze receptur wybierane były automatycznie nieprawidłowe składniki.
 

DeletedUser11944

Guest
nawet jeszcze starsze eventy teraz poprawiali :D
  • [Bonusy] Bonusy z wydarzenia Puszka Pandory posiadały nieodpowiedni tekst w ekwipunku.
 
Do góry