Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A Pompeja nie jest waszym sojusznikiem, bo przecież mają pakt z D.D.C.R i walczą z naszą akademią? Ale tak czy inaczej to mogą namieszać w układzie sił na Alfie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie jest naszym sojusznikiem. To, ze DDC otacza sie samymi przyjaciolmi i chce walczyc tylko z Never to ich sprawa. My wiecej paktow nie potrzebujemy, wolimy miec wiecej wrogow :D
 

DeletedUser

Guest
no bez przesady, mają pakt z NN, BD i Pompejami to nie tak dużo;)
 

DeletedUser

Guest
TOP 1, 2, 3 świata Alpha mają ze sobą pakt
O czym to świadczy? A o tym, że ktoś z nich (albo nawet wszyscy) to tchórzliwi pseudo wojownicy, którzy potrafią walczyć z kimś, z kim wiedzą, że mają szansę wygrać. Nie przyjmują najmniejszego ryzyka. Rajcują się tym jak przejmą miasto jakiegoś Neverka, a jak już im Never zrobi okupację to lecą w trójkę na rozbicie.
Wasz system, Wasze układy tylko może publicznie się tym nie chwalcie bo nawet nie wypada. Krótko mówiąc: nie ma czym
 

DeletedUser

Guest
tylko, że każdy przeżywał trudne chwile na Alfie jak pamiętam początek to Never dominowało, potem K-M i to właśnie BD i NN miało gorzej teraz się to odwróciło i jest jak jest

kiedyś Never proponowało nam fuzje ale na tak śmiesznych warunkach, że nawet nie było o tym mowy potem chcieli pakt mając w profilu sojuszu zapis, że takowych nie zawierają wiec im go odmówiliśmy;)

wiec można powiedzieć, że świat się tak ukształtował tylko ze względów politycznych jakie wtedy panowały
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj wieeeeele się dowiedziałem :D
I wierzcie mi lub nie ;) Sytuacja na świecie Alfa na dniach zmieni się radykalnie :D ... w sumie na lepsze dla Never :D
 

DeletedUser

Guest
ja i czesc moich ludzi z SGO Anarchia jestesmy, reszta to rozne domieszki przyjaznej krwii, graczy pierwotnego Never to tu juz nie ma chyba dawno ;)
no chyba ze w NN i BD, tak tam ich najwiecej ;)

Nie znam swietnosci dawnego Never, nie znam swietnosci NN,
wiem jedno gardze tchorzami, sprzedawczykami, dupochronami..
jak odejsc to w walce, chocby partyzanckiej.
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, od początku BD i NN trzymają się razem. Trudno, żeby nagle to niszczyć... Ale czy do szczęścia potrzebne Wam DDC (teraz to chyba inaczej się nazywają po fuzji z RONINAMI)?! Chyba, że się ich boicie i po prostu wolicie mieć pakt. To zmienia postać rzeczy...
BD i NN przeciwko reszcie to byłoby niehaniebne :) A tak to raczej nie jest wojna a tylko dożynki. Jeżeli zaś nie jest to wojna to żaden z agresorów nie może nazwać się wojownikiem!
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że lider rozdaje karty ;) KM było top 1 to powstało NN, TH Gdy KM spadało z 1 to wzmocniło się BD. Właściwie to nierozdano kart.

Walczymy wszyscy z liderem! :D
 

DeletedUser

Guest
Wiem z kilku dobrych źródeł, że DDCR zrywa pon z NN :) To więc oznacza, że DDCR będzie musiało przyjąć czyjąś stronę w tym sporze :D
Szczerze mówiąc chciałem oddać konto Maksymiljana komuś doświadczonemu i odejść już z tej wojny i z grepo na zawsze, jednak ta informacja mnie troszkę zaintrygowała :D
Ciekawe jak to wszystko się ułoży :D Kogo poprze BD ?. czy NN z DDCR wejdą w stan wojny ?. Czy ktoś poprze Never ?. Czy może wybuchnie wojna BD vs NN vs DDCR vs Never ... to by w sumie była rzeź a nie wojna hehehehehehehe :D

XenPl myślę, że wiele się wkrótce zmieni ;) Never choć by nie wiem co, to i tak wyjdzie na tym korzystnie :) ... hmm ... a swoją drogą to ciekawe czy po fuzji z The One, DDCR zmieni nazwę na DDCRTO ... hehehehehe :D
 

DeletedUser

Guest
Mariuszku nie wyprzedzaj faktów bo się jeszcze możesz zdziwić;)
 

DeletedUser

Guest
Złodziej a od kiedy ty taki aktywny na forum ogólnym sie zrobiłeś :> :D

Heh, mnie to tam rybka w sumie czy będzie między wami wojna czy też neutralka :D ... chociaż ... doprowadziliście do fuzji z The One :D A to wątpie by przeszło bez odzewu ze strony Nowe Nazwy :D

Dzemol może byś uchylił rębek tajemnicy :D Jak się do obecnej sytuacji odniesiecie ?. :D :confused:
 

DeletedUser4218

Guest
ja i czesc moich ludzi z SGO Anarchia jestesmy, reszta to rozne domieszki przyjaznej krwii, graczy pierwotnego Never to tu juz nie ma chyba dawno ;)
no chyba ze w NN i BD, tak tam ich najwiecej ;)

Nie znam swietnosci dawnego Never, nie znam swietnosci NN,
wiem jedno gardze tchorzami, sprzedawczykami, dupochronami..
jak odejsc to w walce, chocby partyzanckiej.

Ja pamiętam świetność KM, Never...
Pamiętam jak powstało NN i z czego...
Pamiętam jak powstało BD i z czego...

Ale niewiele zostało już oryginalnych wojowników.
Ci którzy wytrwali rok - kończą teraz...

Heh ale po co tyle pisać - zmieni się sytuacja na alfie to się zmieni - nie zmieni się - też będzie ok. Ważne, że ja mogę sobie trochę namieszać i to mnie bawi najbardziej :D
Nawet śmieszne ataki DDCR mnie tak nie bawią...
A właśnie - BD na pozycji, ale NN dawno mnie nie atakowało.
Czyżby przygotowanie do przejęcia 4 moich miast na raz?
Strach się bać ;)

dzemol wracaj do gry, bo nudno - nie wiem czy mam Cię rozbierać, czy Ty mnie chcesz rozebrać. Nie lubię niepewności :)
 

DeletedUser

Guest
Ta świetność to poza zajmowaniem miejsca 1 to na czym polegała ? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry