Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja tez moge powiedziec, ze juz dawno stanelismy ramie w ramie z BD i bardzo dobrze nam z tym.

Mozna spokojnie walczyc z 3 sojuszami i wychodzic z tej walki obronna reka. :)
 

DeletedUser

Guest
cicho coś, a to był mój ulubiony temat, mimo że gram tylko na gammie:)
 

DeletedUser

Guest
Czy ja wiem czy tak cicho ... ;) Nikt się po prostu nie chwali ;) My dołączylismy do tej wojny i to z wielkim hukiem ;) Nie bawimy się w 2 wioski tygodniowo ;) 40 to jest to ;)
 

DeletedUser

Guest
problem w tym, ze na razie tych 40 miast w tygodniu nie zdobyliscie. Jednak czekam na ten moment aby wam pogratulowac.

Nam nigdy takiej ilosci miast jednemu sojuszowi.

Nasz rekord to:
15 miast w 10 dni zabramych sojuszowi K-M.
 

DeletedUser

Guest
u nas, na gammie to tylko kłótnie. tu jest więcej miłych dla oka raportów...
 

DeletedUser

Guest
Akcja na 31 wiosek Macedonii wyszła pomyślnie ;) Już mamy około 22, ale wszystkie atakowane będą u nas ;)

Dodam, ze pare wiosek z tego pod nasza komendą przejął sojusz Moherowe Berety - gratulacje ;)
 

DeletedUser

Guest
brawka- szkoda, że u nas nie widać takich akcji... powiedz mi tylko, czy zrobiliście to tydzień?
 

DeletedUser

Guest
Akcja na 31 wiosek Macedonii wyszła pomyślnie ;) Już mamy około 22, ale wszystkie atakowane będą u nas ;)

Dodam, ze pare wiosek z tego pod nasza komendą przejął sojusz Moherowe Berety - gratulacje ;)

Zgadza sie to była akcja na wysokim poziomie i dziękujemy The Hunters ze mogliśmy wziąć udział w tym fenomenie :))

Moherowe Berety
 

DeletedUser

Guest
a opór był? Bo wiesz inaczej się zabawa może kończyć gdy ktoś przerywa oblężenia...nie zaraz...najpierw trzeba wiedzieć o tym ,że ono jest :)
KM na terenach gdzie grają sieroty po sisi jest skończone. oni nigdy nie walczyli, nikt od nich nic nie wymagał. a rozpad zaczął się 25.07 :)
miłego przejmowania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie umniejszaj efektywności akcji ;) To, że macie tak niezgrany sojusz i tak nieogarniętych graczy to nie nasza wina - tutaj własne wyszły defekty masówki - braliście każdego jak leci i takie są efekty - oni traca wioski i to idzie na Wasze konto i na Waszą reputacje i to że wywalacie graczy, których wszystkie wioski są w oblężeniu tego nie zmienia. Teraz Ci wszyscy gracze walczą sami albo z mizernym wsparciem - to wina dowódcow sojuszu ;) U nas nie ma gracza, który by nie bral aktywnego udziału w życiu sojuszu, a u Was widocznie jest takich graczy 80% - to pokazuje, że rekrutacja była nastawiona tylko i wyłącznie na top1, a nie na jakość

Że tak się odgryze ;)
 

DeletedUser

Guest
Mnie Twoje gryzienie nie rusza bo nie byłem zwolennikiem tak masowej rekrutacji za to zachęcałem do zaatakowania ZF a potem udzielenia wam w tym wsparcia. A teraz staram się naprawić się nieswój błąd i obronić przed wami. niezła ironia losu nie ?:) natomiast co do % dużo się nie pomyliłeś. zrobiłem ankietę ze zmianą nazwy bez pisania wiadomości do całego sojuszu. zagłosowało mniej niż 50%...

a wywalam graczy którzy będąc zaatakowani przez was od razu porzucili konta więc nie mogą się bronić sami z siebie. Bambosza został mimo że ma 0 ;)
Ale zgranie itp. jak najbardziej okej. Wielka Królowa nic nie robiła by takie było u nas. Ale jej konta zostały zablokowane najwyraźniej przez support (są nieaktywne) Takie malutkie osobiste zwycięstwo na koniec:)

A teraz mała sugestia do Nówek. Pamiętajcie, że TH miało powód by zerwać sojusz z nami. Do zerwania sojuszu z wami mogą nie potrzebować takiego powodu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odgryzłem, bo ugryzłeś :)

Co do ankiety ze zmianą nazwy.. po co robić takie coś ?;> W radzie powinniście to ustalić i jeżeli coś ustalicie i zechcecie poznać opinie sojuszu to wystarczyloby napisac, grupówke, że w ciągu tygodnia nazwa zostanie zmieniona na taka i taką i jeżeli sa jakieś głosy przeciw to żeby to zgłosić ;) I po kłopocie - a czekać, az decyzje podejmie 150 osob to troche bezsensu - to był Wasz problem bo czasem decyzje trzeba podejmować w danej chwili, a nie konsultowac ich z całym sojuszem ;) własnie dlatego też zerwalismy z Wami pakt - bo sie na wiele decyzji doprosic nie mogliśmy ;)

Co do naszego sojuszu z NN to tylko Cię poinformuję, że decyzja nie zapadła ot tak - długo to analizowalismy i przystaliśmy na ten sojusz i sojusz z Bad Devils - mielismy pare opcji, ale zdecydowaliśmy się pójśc ta drogą i traktujemy to jako strategie długofalową ;) Zakłądam, ze wspólpraca ułozy sie ciekawie ;)
 

DeletedUser

Guest
Ankietą ze zmianą nazwy chciałem, poza zmianą nazwy, sprawdzić ile osób na forum wchodzi. Gdyby Rada zrobiła wszystko po swojemu świat wyglądałby ciut inaczej :) Ale dopóki support nie dostał pewnych informacji a el wspaniałomyślnie nie zabrał ze sobą paru osób ciągle były skargi "Sisi by tak nie zrobiła" itp.
Wybrałem zły sojusz jak mnie jeden z graczy Nowych nazw poinformował jakiś czas temu ;)
 

DeletedUser

Guest
Na wstępie witam wszystkich! :)

Mam pytanie, właściwie nie dotyczące tematu, ale jako świeży użytkownik wolę nie zakładać nowego. Otóż gram od niedzieli i dziś otrzymałem dwa zaproszenia do sojuszów. Zaproszenia bez żadnej wiadomości. Nie mam doświadczenia z innych gier, ani nic podobnego, ale nie wydaje mnie się by było to poważne zachowanie - grę w sojuszu wyobrażam sobie jako współpracę, a co za tym idzie, sprawną komunikację, a zdaje się, że taki sposób zapraszania nie daje na to większych nadziei.

Co Wy o tym sądzicie? Czy taka jest norma, czy też dobrze rozumuję?


P.S. czy istnieje możliwość zmiany nazwy (tj. loginu) ? Np. poprzez wiadomość do administratora / moda?
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ktoś patrzy na ilośc to wysyła zaproszenia jak leci ;) Taka forme praktykuja ludzie, którzy za grosz nie maja pojęcia o tworzeniu silnego, zgranego sojuszu. My dziennie dostajemy np. około 10 zaproszeń do paktu - nikt nic nie napisze tylko w ciemno wysyłaja wszystkim na około - dla mnie to żenujące ;)

Ja oosbiscie nie radziłbym Ci zaczynac gry na Alphie - piszesz że zaczałeś w neidziele .. Jaki to ma sens skoro ten świat istnieje już od lutego? :) Nie lepiej dla Ciebie byłoby zaczać na jakims nowym świecie? Wczoraj chyba otworzyli Jote ;)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry