Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
z jednej strony dużo che zakończyć grę tylko czeka tylko z ciekawości co przyniesie nowa aktualność 2.0 a z drugiej jak by się siły zmieniły w koalicjach na równe to ba dużo graczy grało dalej nie tylko ze względem na aktualizacje ale na ciekawość co przyniesie następny dzień bo siły wyrównane to liczy się wtedy doświadczenie i czas poświęcony grze anie 300 graczy co wesprze z koalicji deffem czy offem przeciwko paru graczom co opór stawiają
 

DeletedUser

Guest
wszystko prawda

moge pwiedziec jak to wyglada ze mna..

Ja juz nie mam sily na ta gre, jesli dzialoby sie wiecej to pewnie musialbym ja juz zakonczyc. Mam za duzo spraw poza gra. Zal mi jednak tego czasu poswieconego na nia i zal mi to wszystko tak zostawic. Ludze sie, ze moze ten swiat kiedys zamkna ;)
 

DeletedUser

Guest
kiedyś zamkną ale to może jeszcze z rok potrwać,a jak twój sojusz osiągnie wymogi do przejścia na nowy świat co nastąpi po aktualizacji 2.0 to może gra potrwać 3-5 lat w zależności od sytuacji rozwoju dalszego tej gry
 

DeletedUser4218

Guest
u nas tez nie ma nastepcow na konta i to jest wielka bolaczka naszego jak i kazdego innego sojuszu.

Faktem jest, ze sily sie calkowicie odwrocily i nasza przewaga jest obecnie zbyt duza i deprymujaca. Powoduje to, ze gracze od Never przestaja grac.

Gdyby DDC bylo po waszej stronie byloby duzo ciekawiej.

Dzemol ja przepraszam, za moje ostatnie wzburzenie, ale wszystko wyszło ok :) (niech inni nie wiedzą o co chodzi)...

Ale teraz będę upierdliwa...
Czyli chcesz by DDC było przeciwko NN?
Napisz to wprost :p

Wiem, wiem - złośliwa jestem, ale to tylko z jednego powodu - jesli odejdzie mój ulubiony wróg - będę zdesperowana i wykończe wszystko w około - oprócz Ciebie, bo jesteś jedyna osobą oprócz... .... którą szanuję ;)
 

DeletedUser

Guest
Gdyby D.D.C. Stanelo na przekor BD i NN swiat Alpha znow byl by ciekawym miejscem :) :D

No to w czym problem? Teraz to leży w rękach BD i NN (bo nie okłamujmy się - dominują) jak dalej potoczą się losy Alfy. Czy dalej z wszystkimi będą pakty podpisywać przeciwko Never czy też w końcu do nich dotrze, że przez to gra staje się nudniejsza, jest mniej interesujących akcji i coraz więcej DOBRYCH graczy odpada. Czemu odpada? Bo dociera do nich nuda a nikt nie gra po to żeby się nudzić. Jednak przez politykę dominatorów tego świata taką a nie inną dzieje się jak dzieje.
Nawet nie pomyślicie, że im szybciej zniechęcicie Never do gry tym prędzej będziecie musieć stanąć przeciwko sobie! A czy nie lepiej Alfę w tak bardzo prosty sposób ożywić? :)
 

DeletedUser

Guest
Coś trzeba zrobić by Alfa nabrała obrotów, ostatnio odczuwam to samo co drzemol, gram już ponad rok, sporo zrobiłem, bo z m23, przeniosłem sie na m44, lecz walka na m44 robi sie nudna
 

DeletedUser

Guest
Wiem, wiem - złośliwa jestem, ale to tylko z jednego powodu - jesli odejdzie mój ulubiony wróg - będę zdesperowana i wykończe wszystko w około - oprócz Ciebie, bo jesteś jedyna osobą oprócz... .... którą szanuję ;)

Nie żebym robił nagonkę, ale pisząc takie słowa, że szanujesz tylko jakieś tam parę osób, obrażasz innych których nawet nie znasz. Choć pewnie chodziło Ci o to, że reszta jest Ci obojętna...

Wiem, że to zwykłe czepialstwo ale tak mnie jakoś tknęło:D
 

DeletedUser

Guest
na plemionach ciagnalem do prawie 1300 wiosek, sytuacja byla podobna wszyscy przeciw nam, gralismy 5 lat nikt nas nie zlamal (po tym czasie solidarnie skasowalismy konta bo kazdy wymiotowal widzac ta gre, 1-2 to max czas by grac w to samo i nie miec odruchow wymiotnych), tu mam paru swoich wiec tez nas nie zlamia :)

Za to NUDA i ciagle rozbiorki daja w tylek, jak dla mnie blokada przejec w postaci kulturki powinna byc zniesiona za wolno to wszystko trwa.
 

DeletedUser

Guest
Czyli chcesz by DDC było przeciwko NN?

On to po prostu zrobi jak nie będzie Never i KM ;)
W sumie niedawno rozmawiałem z TH by zmienili front, odwrócili losy świata, zrobili coś nowego, zaryzykowali. A gdzie tam, wybrali wygodne rozwiązanie w NN i BD. Nie wiem po co tak wegetować kontami:) Jak już to walczyć i przegrać. Niż mieć konta żeby mieć.

Z naszego (KM) pkt widzenia to wojna i tak już nie jest. Raczej partyzantka :)
 

DeletedUser

Guest
Za to NUDA i ciagle rozbiorki daja w tylek, jak dla mnie blokada przejec w postaci kulturki powinna byc zniesiona za wolno to wszystko trwa.

dokladnie. Jakby nie bylo tego limitu to byloby duzo ostrzej i ciekawiej.
 

DeletedUser

Guest
Są i tego minusy, gracze poczatkujący nie mieliby szansy utrzymać się w takim świecie
 

DeletedUser

Guest
niekoniecznie. Na takim swiecie jak ten, gracze poczatkujacy nie sa atrakcyjni do przejmowania. Ale na pewno byloby im duzo trudniej.
 

DeletedUser

Guest
Dla graczy którzy atakują, ale sami atakowani nie są z braku konkurencji to pkt kultury to chyba nie problem. Mogą robic festyny prawie w każdym mieście jedynie nie tam gdzie odbudowuje się off.
 

DeletedUser

Guest
smiesza mnie Ci wielcy fajterzy co puszczaja ataki z daleka (nieudolnie zreszta, mamy kilku ulubiencow ;) nie majac w kolo wroga i nigdy nie bedac na froncie..
a bija sie w piers i krzycza jacy sa super, a dac ich na front to tygodnia by nie wytrwali :) U nas tez takich bylo kilku ale odpadli, a kupa szczurow poszla do wroga.. w NN niedlugo polowa graczy to beda nasi konfidenci ;)
w promocji moge opchnac jeszcze jakiego malo zaradnego :D
 

DeletedUser

Guest
smiesza mnie Ci wielcy fajterzy co puszczaja ataki z daleka (nieudolnie zreszta, mamy kilku ulubiencow ;) nie majac w kolo wroga i nigdy nie bedac na froncie..
a bija sie w piers i krzycza jacy sa super, a dac ich na front to tygodnia by nie wytrwali :) U nas tez takich bylo kilku ale odpadli, a kupa szczurow poszla do wroga.. w NN niedlugo polowa graczy to beda nasi konfidenci ;)
w promocji moge opchnac jeszcze jakiego malo zaradnego :D

XenPl nie miej mi za złe co teraz powiem, ale Never z mojego punktu widzenia oraz innych sojuszy stało się masówką, znaczy chyba teraz już nie bo ostatnio wyzbywacie się zbędnych graczy,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
XenPl nie miej mi za złe co teraz powiem, ale Never z mojego punktu widzenia oraz innych sojuszy stało się masówką, znaczy chyba teraz już nie bo ostatnio wyzbywacie się zbędnych graczy,

Hehehe
dobre my staliśmy się masówką ,nie chce cie Tomku obrazić ale przebudziłeś się właśnie ze snu zimowego czy masz kłopoty z liczeniem?
Nowa nazwa- 149 członków
D.D.C. -143 członkowie
Bad Devils- 123 członkowie
obrazić
Never- 105 członków
teraz kto tu jest większą masówką ;) to raczej wasza koalicja to masówka
nie umiecie walka nas pokonać to przyjmujecie naszych i nie tylko graczy,najwięcej chyba N.N ich przyjęła :)
 

DeletedUser

Guest
co ja poradze, ze do nas prawie wszyscy pchaja sie drzwiami i oknami.

Dziennie mamy po kilka propozycji osob chetnych, ktorzy do nas chca przejsc. To robi sie az meczace... :D
 

DeletedUser

Guest
co ja poradze, ze do nas prawie wszyscy pchaja sie drzwiami i oknami.

Dziennie mamy po kilka propozycji osob chetnych, ktorzy do nas chca przejsc. To robi sie az meczace... :D

Jaki sojusz taka rekrutacja :>
Rzadko kto chce stac po tej ciemnej stronie mocy :p :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
manius1977 przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz powoli, wyraz po wyrazie
 

DeletedUser

Guest
Coś dla koneserów walki BD & DDC & NN vs. Never & KM & TO

D.D.C. vs Never psychozof vs Manius1977

4672173578.jpg

0471812665.jpg

6895571101.jpg

4245274529.jpg

5141808904.jpg

2110282933.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry