Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak to nie zakładaliście?? oto dowód że coś mieliscie
5525521735.jpg
 

DeletedUser

Guest
Inny cel przyświecał :) Zresztą widzisz dwa wasze miasta, dwa opuszczone gdyby nam zależało to nikodem uciekając do nn oferował swoje miasto na wyspie cudów:) A żeby je postawic trzeba miec min. 4. Nie mamy tylu. Nie jesteśmy niebezpieczni. Nie stanowimy zagrożenia. Nie stanowimy zagrożenia. Nie stanowimy zagrożenia. Peace & love :D
 

DeletedUser

Guest
Chcesz destrukcji największych sojuszy na Alfie??? Wy chyba już mieliscie fuzję i co z tego wyszło??? The one się rozpadło, kiedyś K-M było wysoko w rankingach, teraz jest nie za bardzo:/
 

DeletedUser

Guest
No, no, no :D
Tomek54 gratuluje awansu w randze ;D
Teraz obaj jesteśmy procarzami :D
Co do KM, Sławoj nie dziw się :> Wiele osób zakończyło już grę na Alfie ;D
Taki to już jest ten świat :D Jeden umiera by drugi się narodził ;D
Nie wiesz ile tak na prawdę jeszcze pociągnie NN i BD :) Taki upadek przychodzi nagle i nie spodziewanie :) :D Pamiętasz co było w Roninach ;> ?. Jeden poje***y arrisek a sojusz rozwalił ;/ :mad:
 

DeletedUser

Guest
Ale roninowie nigdy nie byli nr 1 :) tylko KM i NN z krótką przerwą na Never. Wojna BD vs NN kiedyś nastąpi. Za rok jaknie będzie Never, KM, TO, Roninów i DDC. Te 2 ostatnie będą miały do wyboru skończyć jak KM albo jak TH ;p
 

DeletedUser

Guest
I dobrze :) Wiesz sledze tez inne swiatowe fora i np. na takim swiecie Jota wiele osob skarzy sie na to, ze sojusze (te cos znaczace i posiadajace silna pozycje) nie prowadza wojny miedzy soba a szukaja leszczykow wsrod graczy ktorzy ledwo gre zaczynaja :/ Robi sie wielki zastoj i nuda, a jak wiemy nuda = kasacja konta :D Alfa choc stara, to wciaz posiadajaca wiele do zaoferowania ;D :p

Wybaczcie, ze bez polskich znakow, ale nie chce mi sie juz klawiatury spowrotem zmieniac :p
 

DeletedUser

Guest
Alfa jest nie obliczalna, pamiętacie jak Robii Robson był to była wojna Doświadczeni, Never, vs. Bad Devils, Dark Collective, zmiana dowódcy w Doświadczonych zmieniła wszystko,
 

DeletedUser7039

Guest
tomek54 sojusz Never najpierw miał pakt z nami :p
EDIT: Pozdrawiam sojusz DDC...
 

DeletedUser

Guest
Wiem o tym, wszystko pamietam jakby to było wczoraj, lecz wspominałem akurat to jak jeszcze byłem w Doświadczonych
 

DeletedUser

Guest
A obecnie DDC poza tym że czuje się pewnie świetnie wkońcu przejmują miasto za miastem jakie ma plany na przyszłość? :p Niedawno TH ale woleli spokój w BD/NN niż wojnę po naszej stronie i obecnie wy się staliście języczkiem u wagi. Takim co to może coś zmienić oczywiście ;)
 

DeletedUser

Guest
Liq88 póki co Never świetnie kroku w tej wojnie dotrzymuje ;D
Jak ona zapewne się skończy to reflektory wskażą D.D.C. :)
Bo niby jaki sens był by wypowiadać wojnę sojuszowi RONINOWIE ;> ?. :)
 

DeletedUser

Guest
Ja pochodzę z RONINÓW i nigdy nie zaatakuje mój pierwszy sojusz!!!
 

DeletedUser

Guest
Każda więź z czasem słabnie. Spójrz na skład BD. Jest tam taka jedna osoba której jeszcze latem duma zabraniała się w jakikolwiek sposób dogadać z BD, przeszła do BD z KM i z uśmiechem na ustach Never zaatakowała;p
 

DeletedUser

Guest
Wiesz jak ktoś nie ma honoru to ucieknie i sojusznika będzie lał
 

DeletedUser7039

Guest
Mario,jak dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź to DDC ma być zniszczone po Never,dobrze to rozumiem??
Bo jeśli tak to jaki sens ma nasza współpraca,jeśli Nas będziecie atakować po naszym wspólnym wrogu??
 
Status
Zamknięty.
Do góry