Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mów za siebie!
NN jest silne to fakt - ale nie aż tak by sobie każdego zdmuchnąć, dmuchnąć czy coś tam :)
Wszystko zależy od graczy na danym terenie i ich woli walki ;)

I od tego czy mają wodza za którym w ogień skoczą =) :D
 

DeletedUser4218

Guest
Ano to też się liczy :)

Bo jeśli wódz potrafi zmotywować ludzi (nie ważne jak, ale potrafi) to jest największym skarbem w tej grze - przynajmniej po roku grania :D
 

DeletedUser

Guest
Wiesz - ja się staram panować nad sobą, ale Ty mnie tak wk..., że szok!
Tak umiejętnie przejąłeś rządy po mnie, że KM wręcz kwitnie!
Trzeba było sobie paluszki połamać zanim napisałeś, że mam odejść już, bo nie jestem potrzebna!
Gdybym została - KM nadal by było nr 1, a świat alfa wyglądałby nieco inaczej.
Więc z całym szacunkiem - radzę Ci tego tematu nie poruszać na forum :)

Co Ty bredzisz... :eek: Przecież wiadomo, że właśnie przez Ciebie KM się rozpadło...
 

DeletedUser

Guest
Sisi była wtedy na urlopie akurat :)

Co innego nie wykorzystanie pozycji 1 a co innego sam rozpad.
 

DeletedUser4218

Guest
Co Ty bredzisz... :eek: Przecież wiadomo, że właśnie przez Ciebie KM się rozpadło...
Nie udało Ci się mnie wywalić jak byłam na urlopie to odszedłeś i założyłeś te swoje TH...
Gdyby nie to, że reszta rady pisała do mnie eski i kilka osób z soja jak byłam w Turcji - to pewnie by Ci się udało wtedy przejąć rządy!
 

DeletedUser

Guest
Nie udało Ci się mnie wywalić jak byłam na urlopie to odszedłeś i założyłeś te swoje TH...
Gdyby nie to, że reszta rady pisała do mnie eski i kilka osób z soja jak byłam w Turcji - to pewnie by Ci się udało wtedy przejąć rządy!

Sisi, jakie rządy? Twoje "rządy" były najlepiej sprawowane :) I ta pamiętna akcja, która miała zmienić nazwę KM, na "Królestwo mrówek" (byłabyś wtedy królową swego mrowiska :)).

Po drugie nie zakładałem Th, bo ten sojusz już istniał znacznie wcześniej. Ja założyłem wtedy -ZF- ;-) (Zwariowane farmy) :)

Po trzecie - miło Cię widzieć... :D stęskniłem się :*

Ps. Z resztą teraz na Alfie już nie gram - zakończyłem tam karierę... :)
 

DeletedUser4218

Guest
"Królestwo Mrówek" to miało być przejściowe i dla żartów - nie wiem co w tym dziwnego?

Sorki za te TH, ale ostatnio przemęczona jestem :)

Miło widzieć... Dawno takiej ironii nie poczułam ;)

P.S.
Jeśli dobrze pamiętam to założyłeś sojusz Zbuntowane Farmy a nie Zwariowane :p
 

DeletedUser

Guest
Sisi, jakie rządy? Twoje "rządy" były najlepiej sprawowane :) I ta pamiętna akcja, która miała zmienić nazwę KM, na "Królestwo mrówek" (byłabyś wtedy królową swego mrowiska :)).

Po drugie nie zakładałem Th, bo ten sojusz już istniał znacznie wcześniej. Ja założyłem wtedy -ZF- ;-) (Zwariowane farmy) :)

Po trzecie - miło Cię widzieć... :D stęskniłem się :*

Ps. Z resztą teraz na Alfie już nie gram - zakończyłem tam karierę... :)

Wariateq gwoli ścisłości to były "Zbuntowane Farmy" a nie zwariowane ;) Swoją drogą alfa umiera juz powoli :(
 

DeletedUser4218

Guest
dzemol przyznaj się, że wróciłeś dla mnie :)

Osaczacie mnie jak dziką zwierzynę i tak zaczynam się czuć.
Cóż, adrenalinki trochę się przyda chłopaki ;)
 

DeletedUser

Guest
ale mi sie znowu zaczelo podobac to granie. Mam teraz nowy cel na przyszly tydzien i to nie bedziesz nim Ty Sisi :D

Co innego w tym tygodniu :p
 

DeletedUser4218

Guest
ale mi sie znowu zaczelo podobac to granie. Mam teraz nowy cel na przyszly tydzien i to nie bedziesz nim Ty Sisi :D

Co innego w tym tygodniu :p

Jaki żal...
Mnie nie wolno tak zostawiać bez opieki :(

Edit:
A tak swoją drogą - dzięki za przedmiotowe traktowanie "co innego w tym tygodniu".
Myślałam, że nie jestem rzeczą :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Sisi :D Nie załamuj się :D Spójrz na to w ten sposób, teraz masz czas by się zrewanżować :) :D
 

DeletedUser4218

Guest
Piękna akcja! Gratuluję przejęcia moich dwóch miast.

dzemol dziękuję, za jej zorganizowanie... cały dzień się dobrze bawiłam :)

Ale jak mnie nie pochwalisz, za manewrowaniem wojem z nosem przy kompie - będę zła :p

W końcu 3 kolony obroniłam i jedno miasto pomogli mi odbić sojusznicy :)
 

DeletedUser

Guest
ladnie ladnie. Nie wiem jak u innych to wygladalo, ale u mnie przerwy pomiedzy atakami byly naprawde male...jednak udalo Ci sie zapobiec wejsciu kolona.

Gratuluje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry