Badania dla miasta off i def

  • Rozpoczynający wątek lylf12
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
O szkoda ze nie mozna farmic z wiosek

To juz chyba nie bede tak czekal na te harpie, bo jak inny gracz bedzie mial w miescie ochrone to nici z farmienie :(
 

DeletedUser1360

Guest
ty, matematyku!
ja nie licze na jednego ludzia bo to nie ma sensu!
mantikora jest lepsza i już!!!!!!!!!!!!!!!
I mam prawo tak mówić, i mam prawo też mówić że meduza to najwyżej babcie w parku zaatakuje, ale babcia ma chociaż torebke

A ja się zgodzę z tą wypowiedzią bo przeważnie babcie w parku maja torebki :)
Jeżeli miała by to być nowa jednostka babcia w parku to jakie parametry militarne będzie posiadać i czy będzie to jednostka dystansowa czy broń obuchowa :D
Ogólnie pomysł nie zły tylko powinieneś go dopracować i przede wszystkim nie w tym dziale :D
 

DeletedUser

Guest
MuadDib ps. grasz może na lambdzie ;) bo tam jest sojusz Fremeni
 

DeletedUser946

Guest
MuadDib ps. grasz może na lambdzie ;) bo tam jest sojusz Fremeni
hehe, niestety nie ;P gram tylko na My

a co do Erynie to nadal nie zdetronizuje Meduzy ;) pytanie czy będzie latać? ale nawet jeśli to i tak Mantykory będą lepsze bo 1) tańsze (łaski) a 2) broń dystansowa jednak pozostaje łatwiejsza do obrony niż tnąca (btw: dzięki drugiej nowej jednostce - cerberowi dostaniemy najlepszą jednostkę do obrony przeciwko broni dystansowej - aczkolwiek nadal wątpliwe jest czy opłaca się robić mityczne w celu obrony)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1360

Guest
Ja także uważam że jednostki mityczne nie nadają się w dłuższej mierze do obrony. Ich mobilność jest ograniczona do 1/4, gdyż można wysłać je do obrony na polis które czci tego samego boga. To duża wada
 

DeletedUser

Guest
Ja także uważam że jednostki mityczne nie nadają się w dłuższej mierze do obrony. Ich mobilność jest ograniczona do 1/4, gdyż można wysłać je do obrony na polis które czci tego samego boga. To duża wada

Dlaczego chcesz je wysyłac tylko do 1/4 polis? Mitycznych nie można wysłać tylko do tych polis, gdzie są jednostki mityczne innego boga (bo ich szkoda), poza tym zmiana boga w światyni to kwestia kilku sekund. I praktycznie jak jesteś atakowany to raz dwa zurzywasz łaski na czary i na zmianie boga nic nie tracisz. Jesli chodzi o mityczne na wsparcia to moim zdaniem opłaca sie robić tylko pegazy. Bo są szybkie i w miarę silne. Idealne na szybkie wsparcie.
 

DeletedUser946

Guest
Dlaczego chcesz je wysyłac tylko do 1/4 polis? Mitycznych nie można wysłać tylko do tych polis, gdzie są jednostki mityczne innego boga (bo ich szkoda), poza tym zmiana boga w światyni to kwestia kilku sekund. I praktycznie jak jesteś atakowany to raz dwa zurzywasz łaski na czary i na zmianie boga nic nie tracisz.
zależy od tego jak kto gra, ja np. praktycznie w każdym offowym mieście Zeusa i Hery robię ich jednostki, poza tym wytracenie łask kiedy zbiera się np. na mantykorę albo trzęsienie ziemi też nie koniecznie jest czymś co można od tak, sobie odrobić - chociaż wiadomo, że jako ostateczność lepiej stracić jednostki i łaski niż miasto, ale:
Jesli chodzi o mityczne na wsparcia to moim zdaniem opłaca sie robić tylko pegazy. Bo są szybkie i w miarę silne. Idealne na szybkie wsparcie.
nawet przy założeniu że to broń ostateczna (i zgadzam się, że to najbardziej sensowna mityczna jednostka deffowa) to jednak ma zbyt nierównomiernie rozłożoną obronę - a jak wysyłamy je kiedy grunt nam pali się pod nogami raczej nie będziemy wstanie uzupełnić ich deficytu w obronie przed bronią tnącą i dystansową (które najczęściej są dominującymi rodzajami broni w ataku)... dlatego uważam, że taki oddział skrzydlatych koników można sobie ew. zrobić jak komuś się nudzi - może się czasem przydać, ale obrony na tym na pewno nie można opierać
 

DeletedUser

Guest
Ja mam pytanie odnosnie grupowego ataku

Jak wiadomo jeżeli ktoś potrzebuje to można mu wysłać wsparcie, ale czy jest możliwość zaatakowania kogoś grupą ??

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Atak na przeciwnika bez portu

A czy mogę zaatakować na kogoś na drugiej wyspie kto nie ma portu. Tz wysłać statki transportowe z żołnierzami aby zaatakować polis ?? Albo poprzez sojusznika na tej wyspie ??

Pozdro
 

DeletedUser1360

Guest
Tak jeżeli posiadasz statki transportowe możesz zaatakować gracza na innej wyspie.Jakie on posiada budynki jest to nie istotne.
Nie możesz natomiast zaatakować tego gracza poprzez swojego sojusznika.
 
Do góry