Badania

Co sądzisz o tej propozycji

  • Jestem Za

    Głosy: 2 12,5%
  • Jestem Przeciw

    Głosy: 11 68,8%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 3 18,8%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13671

Guest
Chciałbym złożyć propozycje kilku nowych badań
Teokracja-5% większy przychód łask
Pochodnie- można użyć akcji spal miasto (pod warunkiem że w mieście niema żadnych wojsk można by je zniszczyć czyli uwolnić miejsce pod założenie lub zaproszenie nowego gracza)
Miłość do Ojczyzny-10% większa siła w obronie rodzinnego miasta
Ulepszona narzędzia- 5% szybsze wydobywanie zasobów
Medycyna- jednostki lądowe są o 2% silniejsze i ich morale regenerują się 10% szybciej
Wózki Transportowe - jednostki lądowe mogą przenieść 15% łupu więcej
Osły Handlowe- kursy handlowe trwają 20% o krócej
Obywatelstwo tubylcom- dodaje 200 mieszkańców
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Gdzie koszt badań?
Jak morale się mogą regenerować?
Na jakiej zasadzie można spalić miasto? Ktoś ma miasto 5000 i jednym atakiem je zerujesz?
Medycyna - jest badanie falanga.
Obywatelstwo tubylcom - kopia pługu.
Teokracja i miłość do ojczyzny - kopie budynków specjalnych.
Na NIE, pomysł nie przemyślany, kilka ogólników brak konkretów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

A mnie się podoba:
Teokracja-5% większy przychód łask - zamiast np. "dyplomacja" w akademii
Osły Handlowe- kursy handlowe trwają 20% o krócej - zamiast "akcja szpiegowska" w akademii - rozumiem ze o 20% przyśpiesza powrót do maksymalnego kursu wymiany w wioskach
Zawsze będę popierał wyrzucenie 2 bezwartościowych badania na konto chociaż trochę lepszych
Można też za "meteorologie" coś zaproponować ;-) - Proponować zawsze można jakby się ktoś czepiał że i tak bez szans...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

mało dopracowana propozycja. Na nie.

A mnie się podoba:
Teokracja-5% większy przychód łask - zamiast np. "dyplomacja" w akademii
Osły Handlowe- kursy handlowe trwają 20% o krócej - zamiast "akcja szpiegowska" w akademii - rozumiem ze o 20% przyśpiesza powrót do maksymalnego kursu wymiany w wioskach
Zawsze będę popierał wyrzucenie 2 bezwartościowych badania na konto chociaż trochę lepszych
Można też za "meteorologie" coś zaproponować ;-) - Proponować zawsze można jakby się ktoś czepiał że i tak bez szans...
podoba Ci się twój pomysł, propozycja zaproponowana brzmi inaczej i to raczej to oceniamy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Podoba mi się bo ja widzę pomysł, a nie sztywny tekst autora. Mam taki magiczny monitor który umożliwia dalsze spojrzenie, przeróbki i wyciśniecie czegoś co byłoby przydatne. No ale to magiczny monitor... ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Nie popieram pomysłu ;/
Niestety to o co prosisz nie trzyma się kupy, jest mało dopracowane oraz podobne do rzeczy wymienionych przez Polski Szef Kuchni .
Gdybyś miał jeszcze kiedyś jakiś pomysł pisz.

Exhidi
 

DeletedUser

Guest
propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona, gdyż skonstruowana jest tak, że nie ma możliwości jej wprowadzenia do obecnej formy gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry