Badania

  • Rozpoczynający wątek Loster
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanie jakie najlepiej badania zrobic w 1 miescie :D??
 

DeletedUser

Guest
zależnie od przeznaczenia miasta ,w kazdym na pewno zmniejszenie kosztów budowy i szybkosci budowy --przy czym pierwsze miasto i tak jest zawsze wielozadaniowe ,podział zaczyna się przy 3-4
i tu jest jeszcze haczyk --jezeli przejmiesz miasto dobrze rozbudowane to dostajesz juz w spadku wiekszosc technologii
natomiast mniejsze miasto kształtujesz według swojej woli
 

DeletedUser

Guest
czy jak wrzuce badanie, a potem je cofne, to zostaną wrócone surowce i punkty badania? Bo przy analuj nic nie pisze, a nei chce ryzykować straty surowców :D

oraz drugie. Czy badania sa globalne, czy tylko dla danej osady? Podejrzewam ze tylko dla danej osady, ale wolę sie upewnić :D
 

DeletedUser

Guest
tylko przy buduj -wraca połowę
odda tylko punkty badań i fakt ze jakbyś miał cofać wybadane badanie to stracisz punkty kultury

tylko osada


może dodadza cos pozniej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czyli jak cofne badanie nie zwróci surki, bez sensu, powinni dac info. Po najechaniu na analuj powinno byc np: Jestes pewien że chcesz cofnąć? Stracisz surowce wrzucone.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pozwole w nowym watku bo nowa idea, a nie chce edytowac bo moze nie zauwazyc ktos.

---------------

Ale mi chodzi o anuluj po wrzuconej akcji badania. Czy jakbym ja przerwał, to czy wróca surowce? Bo anuluj tez jest jako skasuj, to rozumiem ze tam nei wraca, ale czy przy funkcji przerwij badanie czy wracaja surowce?
 

DeletedUser

Guest
Dostajesz 2 oddziały obywatelskie na każdy poziom gospodarstwa wiejskiego(3 przy badaniu: Straż miejska)

Tak pisze w gospodarstwie

a w akademi pisze znów ze dostajemy do oddzialu na kazdy poziom gospodarstwa 1 zolnieza wiecej

Wiec gdzie info jest prawdziwe? ile taki oddzial posiada wiesniakow?
 

DeletedUser

Guest
Joachimex zanim wybadasz klikniesz na przerwij badanie surowców nie otrzymasz
jak po wybadaniu klikniesz cofnij badanie zabierze ci punkty kultury
 

DeletedUser

Guest
naczym polega badanie "zadanie wojsk" ? bo chyba nienatym ze moge zadac tych jednostek z wioske rolniczych?
sorki za tak proste pytanie ale jakos nigdzie nie znalazlem odpowiedzi...
 

DeletedUser

Guest
Fablee tu sie Ciebie nie spodziewalem:)...
sorki za spam ,nie spodziewalem sie takiej odpowiedzi heh mam nadzieje ze takie zadanie jest jakos sensownie ograniczone....
 

DeletedUser17

Guest
Odpowiedziałem Ci wystarczająco. Zapytałeś czy chodzi o werbowanie wojsk z wiosek rolniczych więc odpowiedziałem Tak. Po co się rozpisywać skoro można to tak krótko ująć :)

Spam w dobrej sprawie wybaczam :)

Coś jeszcze czy zamykamy? :)
 

DeletedUser

Guest
pewnie beda jeszcze pytania odnosnie badan nie raz i nie dwa ale jakdlamnie mozna zamknac.
 

DeletedUser

Guest
Żądanie wojsk

Witam,
Zbadałem "żądanie wojsk", ale jakoś nie widzę możliwości wykorzystania tego. Przy kliknięciu na wioskę rolniczą jest tylko "atakuj" i "handluj". Czy są jakieś dodatkowe wymagania typu 100% nastroju albo 50% siły dla wioski, z której chcę rekrutować?
 

DeletedUser17

Guest
100% pewności nie mam, lecz możliwe jest, że jest to "umiejętność bierna" tzn. jest ona cały czas aktywna. Wydaje mi się, że w każdym ataku masz szanse zwerbować nowego wojaka, choć szanse duże nie są.
 

DeletedUser

Guest
zawsze jest możliwe ale nie zawsze rekrutujesz ale to są ilości bardzo małe nawet przy ogromnej armi ...
 

DeletedUser

Guest
Witam,
Zbadałem "żądanie wojsk", ale jakoś nie widzę możliwości wykorzystania tego. Przy kliknięciu na wioskę rolniczą jest tylko "atakuj" i "handluj". Czy są jakieś dodatkowe wymagania typu 100% nastroju albo 50% siły dla wioski, z której chcę rekrutować?

troops.png
Ikonka "żądania wojsk" znajduje się w zakładce atakuj i działa tylko na farmerach. Wymagań nie ma, oczywiście jeśli zadowolenie będzie zbyt niskie, zamiast przyprowadzić kogoś, będziesz się z nimi tłuc. Jeśli siła będzie zbyt niska, to i wojska będą nijakie ;]

Niech mnie ktoś tylko uzupełni jak się ma jakoś i ilość wysyłanych wojsk do rekrutowanych jednostek. Czy im więcej własnych jednostek wyślę tym więcej wojsk przyprowadzę??
Kiedyś to sprawdzałam, ale skleroza nie boli...
 

DeletedUser

Guest
to jest jak z surka -najlepiej jak siła jest na 100% i najlepiej jak wyslesz woja tyle aby całą możliw przynieść
i o ile skład jest losowy o tyle ilość daje się przewidzieć częściowo
 

DeletedUser17

Guest
Czyli odpowiedź została udzielona, w dodatku jest poprawna.

//Done ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry