[Naprawiony] Badanie Koje na Telefonie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27959
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27959

Guest
Witam. Nie wiem czy ten błąd występuje na innych światach jednak na świecie Achilles występuje i chciał bym by go naprawiono jak najszybciej. Mianowicie błąd jest taki że gdy gram na telefonie to badanie Koje nie działa. Jest to tak jak bym go w ogóle nie miał zbadanego choć mam i to w każdym mieście. Nie jestem jedyną osobą która ma ten sam problem ponieważ kilku moich kolegów również grających na telefonach nawet częściej niż ja ma ten sam problem.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 

DeletedUser19924

Guest
To było zgłaszane już ponad miesiąc temu i nadal wisi...
 

DeletedUser21146

Guest
Są ważniejsze sprawy
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser27959

Guest
Kaxuu podaj mi przykład tych ważniejszych spraw.

Nie wiem czy błąd był zgłaszany ale skoro był i to miesiąc temu to już dawno powinno być to naprawione.

Liczę że zostanie to naprawione bo jak na razie gra jest nie uczciwa dla wszystkich graczy. Bo taki gracz który gra na laptopie czy komputerze ma dużo lepiej bo ten co gra na fonie musi robić więcej transportowek by przewieźć tą samą ilość wojska...

Pozdrawiam. I bez głupich tekstów mi tu że jest coś ważniejsze od naprawienia błędów zwłaszcza tego typu...
 

DeletedUser5

Guest
Błąd został naprawiony w aktualizacji do wersji 2.119, która odbyła się wczoraj. RaamGears96, oczywiście masz rację, to ten błąd mocno przeszkadzał w rozgrywce, opóźnienie jego naprawy spowodowane było połączeniem aktualizacji 2.118 i 2.119.
 
Do góry