[Ulepszenie] Badanie podboju w jednym mieście

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29702
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem wymogu badania podboju tylko w jednym mieście danego gracza?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser29702

Guest
Witam, mam propozycję aby(stary system podboju) wprowadzono wymóg badania podboju tylko w jednym mieście.Bez względu na ilość miast posiadanych przez gracza zbadany podbój w jednym tylko mieście umożliwiałby wysyłanie kolonów z podbojem z każdego innego miasta posiadanego przez tego gracza.
Badanie podboju w każdym mieście to trochę tak jakbym miał trzy auta i do każdego auta musiał mieć osobne prawo jazdy.
 
No właśnie na tym sens badań polega.
Jeśli wychodzisz z założenia, że jeśli w jednym mieście masz podbój czyli w kolejnym nie trzeba to trzeba byłoby usunąć wszystkie badania i całą akademię.
Po co mi koje/falanga/taran etc. w mieście B skoro w mieście A są już zbadane?
Badania wyznaczają co potrafią mieszkańcy danego miasta, a nie ogółu twojej populacji w miastach.
Co do porównania z prawem jazdy.
To jakbyś miał trzy auta i mimo tego, że miałyby różną moc wymagałbyś od nich osiągnięcia tej samej maksymalnej prędkości w tym samym czasie.
 

DeletedUser23982

Guest
Uważam, że to nie wymaga zmiany. Jeżeli gracz założy palika obok ciebie i ma mieć podbój załóżmy od razu beznadzieja :)
 

DeletedUser33065

Guest
No właśnie na tym sens badań polega.
Jeśli wychodzisz z założenia, że jeśli w jednym mieście masz podbój czyli w kolejnym nie trzeba to trzeba byłoby usunąć wszystkie badania i całą akademię.
Po co mi koje/falanga/taran etc. w mieście B skoro w mieście A są już zbadane?
Badania wyznaczają co potrafią mieszkańcy danego miasta, a nie ogółu twojej populacji w miastach.
Co do porównania z prawem jazdy.
To jakbyś miał trzy auta i mimo tego, że miałyby różną moc wymagałbyś od nich osiągnięcia tej samej maksymalnej prędkości w tym samym czasie.
Ale jakby to wprowadzili to przynajmniej by nie było wiecej akcji bez podboju :v
 
Status
Zamknięty.
Do góry