Bajka o 10000 króliczkach

  • Rozpoczynający wątek Król Julianek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
22 króliczek za Mafijne powiązania został wrzucony w betonowych bucikach do zalewu Zegrzyńskiego
 

DeletedUser202

Guest
23 króliczek popełnił samobójstwo z rozpaczy że nie kupił przyczepy za 50 w topiku niżej :|
 

DeletedUser

Guest
24 bawił się zdechłym kotem, w końcu go zjadł, po czym kopnął w kalendarz.
 

DeletedUser202

Guest
25 króliczek został zjedzony przez Pinkiego na zlecenie Mózga :eek:
 

DeletedUser

Guest
wacek, ja to chcialam napisac! :mad:

26 kroliczek zostal upolowany przez wacka :D
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie Terra, złość piękności szkodzi :p

27 chciał się spełnić swoje marzenia i poczuć jak prawdziwy spadochroniarz, marzenia się spełniły. Jednak gdy już wyskoczył z samolotu nagle sobie przypomniał o dość istotnym fakcie, nie założył spadochronu. Spadając z prędkością 300 km/h została po Nim jedynie czerwona papka na asfalcie...
 

DeletedUser

Guest
ależ dziadku :D ja sie prawie nigdy nie zloszcze :D

28 kroliczek zjadl jablko przeznaczone dla krolewny sniezki, ale zaden ksiaze go nie uratowal

Przypominam o pisaniu każdy królik to nowy post.
Nie przeginajcie ^^
Wracamy do ostatniego dobrego postu:D
Kamil 'yetj'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser202

Guest
29 został ugotowany w zupie brukselkowej przez teściową... ...teściową niedźwiedzia (własną matkę):confused:
 

DeletedUser

Guest
30 kroliczek trafil pod noz, niestety byl to noz dr. Burskiego a nie Housa :eek:
"Robilismy co w naszej mocy, niestety nie udalo nam sie go uratowac"
 

DeletedUser

Guest
32. Króliczek zaraził się A/H1N1 i zamienił się w wybuchową świnie :D
 

DeletedUser

Guest
33 króliczek został zaatakowany przez stado wygłodniałych lisów.
 

DeletedUser

Guest
34. 34 - królika dopadły 2 podobne do siebie kaczki, i królika już nikt więcej nie widział :D
 

DeletedUser

Guest
35 królika dopadła również kaczka, niejaki Donald... Ciało królika odnaleziono w rzece...
 

DeletedUser

Guest
36. Królika dopadła Dyrektorka Króliczej szkoły za brak mundurka w szkole. Został zabity za pomocą linijki
 

DeletedUser

Guest
37 krolik zginal smiercia tragiczna z rak zony: bo marchewki zapomnial kupic bidulek
 

DeletedUser

Guest
37. Ojciec zabił z runa o nazwie "UH" w tibii. Biedny ...

(uh - w tibi runa która dodaje życia , ehh grało się kiedyś :D"
 

DeletedUser

Guest
Nie grałem w Tibie, ale mój kumpel swojego czasu w to pogrywał i o ile wiem "UHem" nie da się nikogo uklepać, co innego "SD' ^^

38 króliczek bawił się zapałkami, po czym popuścił bąka i w sekundzie zamienił się w żywą pochodnie. Popiół rozwiał wiatr...
 
Status
Zamknięty.
Do góry