[Filmy i Książki] Bajki - nie tylko dla dzieci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Pikachu to najbardziej znany pokemon chyba :) Chociaż trzeba przyznać, że była ich masa. Mi się podobał ten smok(nie pamiętam jak się nazywał) i żółw, Ash ich posiadał:D

Najlepszy był Jigglypuff :p

Do moich ulubionych bajek z dzieciństwa zaliczały się Superświnka, Mikan - pomarańczowy kot, stare My Little Pony, Gumisie, Muminki, Smerfy ;) Teraz czasami bezkarnie mam okazję pooglądać sobie stare bajki razem z siostrzenicą :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Jigglypuff? Który to bo cos kojarzę ale nie bardzo:D
Gumisie i ten ich sok z gumijagód :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

No jigglypuffa nie znasz?! ... moim ulubionym byl charrizard albo...ten najlepszy... chyba mewtwo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Pamietam jak byla moda na parodiowanie sąsiadów. najczesciej Ivoną.

Jakie ja ogladalem? hmm
Sąsiedzi zdecydowanie
Zaczarowany ołówek
Często Tom i Jerry
Zwariowane melodie bardzo często
Garfield (ale taki w 2D, a nie 3D)
Smerfy rzadko
I jak chodzilem do babci to oglądalem Johny Bravo, Laboratorium Dextera i ed edd eddy.

Nie zgadzam sie z tym ze bajki sa tylko dla dzieci.
Czasem ogladam sobie jakies bajki z cartoon network ale rzadko bo często tam lecą jakieś glupie bajki.
Z tych co ogladam teraz to:
Adventure Time (pora na przygode)
Spongebob
Blizniaki Cramp (leca tylko o okolo 3 w nocy)
I czasem gumballa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Bajki są spoko :p Pamiętam jak oglądałam Tom & Jerry na kasecie :p Miałam wszystkie części. Teraz oglądam Pingwiny z Madagaskaru i Sylwester i Tweety na tropie :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

A co powiecie o pełnometrażówkach lecących w kinach?
Czy ktoś ma małe dzieciaki w rodzinie i na takich bywa?

Ja tak jak wspominałam wcześniej - zakochałam się z Nocnej Furii (Szczerbatku) -
smok alfa, władca wszystkich smoków :)

1530351_639337126149177_387677243_n.jpg


A moja córa ciągle chodzi i śpiewa piosenki z Krainy lodu :)

Aż przez nią sama chodzę i nucę... mam tę moc! :cool:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Jak wytresowac smoka... chyba ogladalem te pierwszą częśc a drugiej to nie... ale gralem w gre na podstawie filmu i calkiem spoko...
Jeszcze pingwiny z madagaskaru drugi i 3 sezon są spoko... bo pierwszy nawet nie jest smieszny...

A madagaskar to ktos ogladal:)?
Krol julian jest najlepszy...
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Noo, dragon ball jest też bardzo fajny! Ja do tej pory czasami z rodzeństwem oglądam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Za dzieciaka było tego mnóstwo: Muminki, Tęczowe Misie, Gumisie, Smerfy, Wilk i Zając, Motomyszy z Marsa no i zdecydowanie moi ulubieńcy Pinky i Mózg, do niektórych nadal wracam jak mam kiepski dzień.
Ostatnimi czasy trafiłam na Gravity Falls, całkiem przyjemnie raz na jakiś czas zerknąć na jeden odcinek ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Gravity Falls? Tego nie znam. A z bajkami jestem raczej na bieżąco.
Jedno mogę powiedzieć, tak durnych bajek jakie lecą na niektórych kanałach to wcześniej się nie spotykało.
Bajki miały dzieci czegoś uczyć, a teraz... niektóre to dno :(
 

DeletedUser14476

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Jedno mogę powiedzieć, tak durnych bajek jakie lecą na niektórych kanałach to wcześniej się nie spotykało.
Bajki miały dzieci czegoś uczyć, a teraz... niektóre to dno :(

No, na przykład w kreciku pokazano skąd się biorą małe zajączki :), ale kto wtedy na to zwracał uwagę:).

Z bajek pełnometrażowych to mogę polecić "Roman Barbarzyńca", bajka z jajem :) ale z małymi dziećmi by jej nie oglądał.

Poza tym ma za sobą wszystkie odcinki "Futuramy", według mnie najlepsza kreskówka kierowana do starszych odbiorców. Dla lubiących klasykę stacja Fox na kanale Fxx pokazuje wszystkie 25 sezonów "Simsonowie" non-stop(ponad 250h).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Gravity Falls? Tego nie znam. A z bajkami jestem raczej na bieżąco.
Jedno mogę powiedzieć, tak durnych bajek jakie lecą na niektórych kanałach to wcześniej się nie spotykało.
Bajki miały dzieci czegoś uczyć, a teraz... niektóre to dno :(
To zależy, bo bajki są na różnych kanałach które są jakby przystosowywane do wieku dzieci, np jest nickelodeon junior które jest dla młodszych dzieci i czegoś uczy, a nickelodeon dla trochę starszych i z tego co czasami tam zerknę to nie widzę jakiegoś efektu oglądania tego, no chyba że negatywnego :p :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bajki - nie tylko dla dzieci

Często zdarza mi się oglądać Pingwiny z Madagaskaru, w wersji serialowej :) Są śmieszne i nie raz się na nich usmiałam :)
 
Do góry