ban

  • Rozpoczynający wątek Pozeraczek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
witam,

chciałabym zapytać jak mogłabym grać wraz z mężem na grepolis? Korzystamy z tego samego łączą, jest ustanowione od samego początku współdzielenie w związku z tym nie wykonujemy żadnych wspólnych akcji a mimo to dostaliśmy bana za multikonto. Czy to oznacza, że osoby mieszkające ze sobą nie mogą razem grac?? potrafi to ktoś wyjaśnić?
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: ban

Generalnie by nie dostać bana za grę na jednym łączu nie powinniście grać na jednym świecie :) Do tego nie możecie mieć oboje jednocześnie uruchomionych okienek do swojego konta, tak by płynnie między sobą przechodzić, bo w tedy traktowane jest to jak współdzielenie konta, bo jednocześnie ty jak i mąż możecie pilnować obu kont :) Generalnie nie ma złotego środka na to jak nie dostać bana przy współdzieleniu łącza, jak ktoś z supportu się uprze to i tak wam go da :p Bo nawet logując się te 20-30min po drugim graczu support nie wie czy to ty czy twój mąż, więc zawsze może błędnie założyć że to po prostu multi do szpiegowania i walnąć wam bana :) Nawet jeśli się nie wspieracie, nie podsyłacie sobie łask, ani też nie wysyłacie wojska i nie robicie akcji na 1 gracza :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ban

dzięki wielkie za wyjaśnienie - czyli można uznać ze współdzielenie jest w ogóle nie potrzebne - bo i tak nie chroni przed banem. Jednym słowem 2 osoby nie mogą grać na jednym świecie :( tylko mnie zastanawia zasadność wprowadzania współdzielenia - po co jest i dla kogo????
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: ban

dla ludzi którzy grają np w bloku itd, gdzie wszyscy korzystają z jednej siedzi przez rozdzielacz, ale z różnych pc'tów :) Albo w pracy gdzie też wszystkie komputery idą z jednej sieci :) Czy tam np przez radiówkę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ban

no niby tak... ale.. właśnie te "ale"... czy w przyszłości mam przejść po 30 mieszkaniach z klatki schodowej aby zapytać kto gra w grepolis i jakie mają ludzie nicki aby ustanowić współdzielenie???? to i tak według supportu będzie wykroczenie bo np. z sąsiadem zaloguje się o tej samej godzinie - a to dla nich jest już to multikonot.. SzalonyAhmed czy wiesz gdzie taką sytuację można zgłosić wyżej??? uważam, że osoba z obecnego supportu nie jest wstanie odpowiedzieć mi na wszystkie pytania - a dla zasady chciałabym uzyskać po prostu odpowiedź ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: ban

Jeśli nie podoba Ci się ten administrator, z którym piszesz, poproś o przekazanie sprawy innemu lub Olimpiuszowi (3 lvl). Jeśli i Oni Ci nie będą odpowiadali: InnoGames-->ścieżka sądowa :)
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: ban

Jeżeli miałaś zaznaczone współdzielenie konta i uważasz, iż dostałaś niesłusznie bana, to możesz złożyć protest. Będzie on rozpatrzony przez inna osobę, niż ta która dała Ci bana. W proteście opisz dokładnie i uczciwie całą sytuację, jak również dlaczego uważasz iż dostałaś bana niesłusznie.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: ban

polakgrze fajnie że odpisujesz koleżance na jej problematyczne pytanie, ale to jakby nie patrząc....

Jakieś 2 miesiące za późno :p I zapewne koleżanka od pytania lata świetlne temu rozwiązała problem ^^ Albo dostała globala już próbując :p

Gratki za refleks, ale miło że mimo wszystko odpowiedź się pojawiła :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ban

Kolega ma ten dział od niedawna więc chwała mu za drobiazgowość. Jeśli uważacie, że trochę za późno zapraszamy do składania podań do supportu. Z pewnością z Waszym udziałem czasy odpowiedzi się skrócą. Odwagi moi mili, czasem warto spróbować coś zmienić, zawsze to lepsze niż ciągły pesymizm i narzekanie jak nam tu źle. Zapraszamy.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: ban

Majhewa dzięki za zwrócenie uwagi, nie wiedziałem, ale mimo wszystko zaznaczyłem iż miło że mimo wszystko udzielił informacji :) Aczkolwiek nie zmienia to faktu iż ostatni moderator powinien zrobić to 2 miesiące temu :) Zdaję sobie sprawy iż przy takim natłoku postów (chociaż akurat w zakładce świata psi specjalnie nie jest specjalnie od nich tłoczno) może być ciężko to ogarnąć :)

Tak więc życzę nowemu koledze administratorowi samych owocnych interwencji i przyjemnej lektury naszych wypocin ^^
 
Do góry