[Ulepszenie] Baner za wygranie Olimpu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25804
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25804

Guest
Witam!
Wczoraj mój sojusz Swollen Members wygrał pierwszy Polski świat z olimpem - Kasmenai. Wraz z sojusznikami zdobyłem baner i jestem niezadowolony a wręcz rozczarowany wyglądem banera za wygranie świata z olimpem. Baner jest niewidoczny i mówiąc wprost brzydki. Nie wygląda jak coś czym można się pochwalić innym graczom ani jak coś co inni gracze mogliby chcieć zdobyć. Proponuję zmianę banera na coś podobnego do np. korony za wygranie świata z cudami lub mieczy za wygranie świata z dominacją. Mogłoby to wyglądać np. jak miniaturka banerów po prawej stronie tylko w odpowiednim pomniejszeniu. Takie odznaczenie mogłoby być przy nicku gracza lub w wyznaczonym na czerwono obszarze. Jednak wtedy fajnie byłoby wszystkie oznaczenia tam wyświetlać.

Proszę o opinie pozostałych graczy w tym temacie. Jesteście zadowoleni z takiego banera? Chcielibyście taki zdobyć? Jak wg. Was mógłby wyglądać?

Pozdrawiam War.
 

Załączniki

  • dddddsss.png
    dddddsss.png
    790,6 KB · Wyświetlenia: 161

DeletedUser25804

Guest
Naprawdę nie trzeba wiele czasu żeby zrobić fajne odznaczenie. Myślę, że jakby z tych 4 tarcz zrobili odznaczenia to już byłoby super.
 

DeletedUser34522

Guest
Przenieście ten pseudobaner na zewnątrz niebieskiej ramki zamiast upychać go do środka i będzie dużo ładniej. Na tak
 

DeletedUser26151

Guest
nie no mogli by chociaż jakieś ozdoby dać a nie jakiś lichy wzór co na cerate by się nawet nie nadawał
 
A więc o to walczymy na Lato... masakra jakaś, myślałem że to będzie normalna tarcza jak w przypadku cudaków albo dominacji.
 

DeletedUser34424

Guest
Podpinam się , jak nie to rozwiąże sojusz na lato dzień przed koncem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry