Baris Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24355

Guest
Odp: Baris Party

eh....... zakończmy ta dyskusje.
Wyraz głupota nie równa się kłamstwo no ale..

Powodzenia całej reszcie
smiley_emoticons_winken4.gif

sin jeśli życzy się powodzenia to każdemu a nie pojedynczym graczom gdyż tak kultura osobista nakazuję ;)
 

DeletedUser24355

Guest
Odp: Baris Party

i jak to ładnie wygląda nikt nie jest przez Ciebie pokrzywdzony i każdy się lepiej w duchu poczuł ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

A Ty jaki problem masz? Całej reszcie się życzy powodzenia...bo sobie to ciężko przecież
smiley_emoticons_biggrin.gif
A jak się nie będzie grało, to już w ogóle...
 

DeletedUser24355

Guest
Odp: Baris Party

Doni po prostu tak ironicznie napisałem nic wielkiego, afery nie rób na skalę nowego świata ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Oj tam, oj tam...nie chciałem być gorszy:)


PS: Co to się porobiło, że wszyscy wiedzą, że Sigma się pojawi i wygra świat, tylko jakoś w Sigmie nikt nic nie wie o tym
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Oj tam, oj tam...nie chciałem być gorszy:)


PS: Co to się porobiło, że wszyscy wiedzą, że Sigma się pojawi i wygra świat, tylko jakoś w Sigmie nikt nic nie wie o tym
smiley_emoticons_hust.gif

za mało światów poznali. Za mało widzieli. Poznali "dobrego wujka" Sigmę.
Ale podobno szykują się ciekawe ekipy to będą mogli zasmakować nowych doświadczeń.
I pokłony dla nich po pas jak im się uda to przetrwać
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Baris Party

Oj tam, oj tam...nie chciałem być gorszy:)


PS: Co to się porobiło, że wszyscy wiedzą, że Sigma się pojawi i wygra świat, tylko jakoś w Sigmie nikt nic nie wie o tym
smiley_emoticons_hust.gif

Sigma wie, tylko skutecznie ukrywa. A nie wiesz przypadkiem czy TBC z Juktasu zawita ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Nie no, pewnie trochę osób z Sigmy się pojawi, bo co mają robić na Sparcie...jak ktoś szuka nowych wyzwań, to pewnie tutaj wpadnie. Kto to wie...

A TBC raczej się nie pojawi, skoro założyciel dał sobie spokój ostatnio z grą na jakiś czas...a jak się pojawi, to jakaś marna kopia :p
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Baris Party

Jak to ma być powtórka ze Sparty, to nie ma tam czego szukać. Tym bardziej, że moje prośby o świat 0,5/0,5/0,5 nie zostały jeszcze spełnione.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Heh czytam to co wczoraj napisałem i się z siebie śmieje, ;-) , Sigmusia idzie na świat, nawet jak nie grupą (bo to jednak prawda że grać któryś raz po rząd z tymi samymi wojnami i przeciwnikami to nudne jest) Pewnie kilku graczy od nich |ciach|, kilku zrobi swój sojusz, ale napewno o sobie nie zapomną i napewno będą chcieli następną koronkę. Więc idziemy na ten świat grupkami, jak wielu ze sparty tak dokładnie nie znam, ale New Tab i The End idą ze mną razem, a oni już świat dobrze znają
sompki.gif


Ale dystusji jakoś większej nie widze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

ja pewnie zawitam ale tylko po zlotko ustawienia nie ciekawe liczylem na szybki swiat bez morali ale moze pod jesien sie cos pokaze ciekawego :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Baris Party

I ja jestem zawiedziona.. marzyły mi się ustawienia jak na ypsilonie :( a tu wolno i jeszcze morale.. bonus do przełknięcia.. Był ostatnio szybki świat z nowym podbojem? Bo mam wrażenie, ze tylko stare szybkie wychodzą :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

I ja jestem zawiedziona.. marzyły mi się ustawienia jak na ypsilonie :( a tu wolno i jeszcze morale.. bonus do przełknięcia.. Był ostatnio szybki świat z nowym podbojem? Bo mam wrażenie, ze tylko stare szybkie wychodzą :/

Redka był.. Sparta miała 3x i to bez morale. świat startował na wakacje więc pewnie na kolejny taki sobie poczekamy :).
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Baris Party

Heh czytam to co wczoraj napisałem i się z siebie śmieje, ;-) , Sigmusia idzie na świat, nawet jak nie grupą (bo to jednak prawda że grać któryś raz po rząd z tymi samymi wojnami i przeciwnikami to nudne jest) Pewnie kilku graczy od nich będzie grać po stronie supportu, kilku zrobi swój sojusz, ale napewno o sobie nie zapomną i napewno będą chcieli następną koronkę. Więc idziemy na ten świat grupkami, jak wielu ze sparty tak dokładnie nie znam, ale New Tab i The End idą ze mną razem, a oni już świat dobrze znają
sompki.gif


Ale dystusji jakoś większej nie widze :)

Nie rób dużo hałasu bo Was rozbiorą zaraz na początku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Się nie przejmuję, jakby ktoś naprawdę chciał rozebrać od razu jakiś sojusz to by się i tak dowiedział kto gdzie i jak startuje..
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Baris Party

Redka był.. Sparta miała 3x i to bez morale. świat startował na wakacje więc pewnie na kolejny taki sobie poczekamy :).

Łojesuuuuuu.. toć wakacje były kilka miesięcy temu..

retimno :
Start: 04-06-2014,
Prędkość: 4x
Prędkość jednostek: 3x
Prędkość handlu: 4x
Ochrona nowych graczy: 7 dni
Limit członków sojuszu: 40
Morale: nieaktywne
Wersja podboju: stara
Przerwa nocna: od 23:00 do 07:00
Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne
AT: 10s
Czas okupacji: 10h

sparta
Start: 01-07-2014
Prędkość: 3x
Prędkość jednostek: 2x
Prędkość handlu: 2x
Ochrona nowych graczy: 5 dni
Limit członków sojuszu: 70
Morale: nieaktywne
Wersja podboju: nowa
Przerwa nocna: od 00:00 do 08:00
Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne
AT: 10s

troja
Start: 19-08-2014
Prędkość: 2x
Prędkość jednostek: 2x
Prędkość handlu: 2x
Ochrona nowych graczy: 5 dni
Limit członków sojuszu: 90
Morale: aktywne
Wersja podboju: stara
Przerwa nocna: od 22:00 do 07:00
Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne
AT: 10s

zakros
Start: 19-11-2014
Prędkość: 1x
Prędkość jednostek: 2x
Prędkość handlu: 3x
Ochrona nowych graczy: 6 dni
Limit członków sojuszu: 60
Morale: aktywne
Wersja podboju: nowa
Przerwa nocna: od 23:00 do 06:00
Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne
AT: 10s

akcjum
Start: 26-01-2015
Prędkość: 3x
Prędkość jednostek: 3x
Prędkość handlu: 3x
Ochrona nowych graczy: 3 dni
Limit członków sojuszu: 133
Morale: aktywne
Wersja podboju: stara
Bonus nocny: od 01:00 do 09:00
Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne
Czas okupacji: 10h
AT: 10s

przez ten czas były 2 szybkie światy ze starym podbojem.. Z nowym podbojem jeden pseudoszybki, bo szybka jedynie prędkość świata - 3. Jednostek i handlu tylko 2..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Ktoś ma kontakt do L.Cypher - Psi/Pella? Jakby on z nami grałto wygraną mamy już zagwarantowaną.
Mój najlepszy kolega ever
 
Do góry