Baris Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Pierwszy raz się z tym spotykam i nurtuje mnie jedno pytanie , bardzo wazne pytanie .
Ta opcja działa również na wojsko ? Jeśli tak to powedzmy ktoś kto ma surowce na przykładowo 250 szerków budując je w takich ilosciach by nie przekroczyć owych 5 min ( dodatkowo bobas i przyspieszenie z misji ) może w minute zrobić 250 szerków gdzie opcja przy skracaniu po połowie zaczyna się od 8 h powiedzmy i nie mozna jej skrócić bardziej niż 10-16 min z kosztem powiedzmy 200 sztuk złota - o co tutaj chodzi ?
Już to widze jak bedzie buncik właściwy i ten deff będzie rósł jak grzyb na wilgotnej ścianie .


jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Baris Party

Doczytaj post, bo akurat ten świat nie przyniesie za dużych zysków bo jest za drogi i jeśli faktycznie jest jak pisałem, to można rekrutować jednostki za darmo / w dodatku skracanie budynków za magiczną cene 25 szt złota przychodzi łatwiej niż za odstraszającą cene powiedzmy ponad 100 złotka i tak na prawde chyba normalne są droższe ;)
Ponadto teraz widze te wskazówke w koszarach ze nie mozna konczyc zlecen 5 min przed atakiem - hehe no rozbawiło mnie to .
zostanie nam tylko 11 h i 55 min na budowe wojska na złocie po ataku z podburzaniem do buntu własciwego - kolona xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

A czasami nie ma jakiegoś ograniczenia w tym skracaniu? Coś mi się wydaje, że jest jakaś blokada tego skracania, ale mogę się mylić...

EDIT: Jak ktoś będzie chciał, to puści masę fejków i nic nie skrócisz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Mi to pasuje, jak jest drożej, to mniej ludzi będzie skracać, więc gra bardziej FAIR PLAY, już kupowanie surki za złoto jest sporą zmianą na rzecz złotników, czasem dobrze jak zrobią coś na rzecz tych - średniozłocących xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Już dawno xD jakoś o 13. Jak chcesz z nami to poczekaj do jutra do 15 i napisz do mnie na skrzynke
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Pierwszy raz się z tym spotykam i nurtuje mnie jedno pytanie , bardzo wazne pytanie .
Ta opcja działa również na wojsko ? Jeśli tak to powedzmy ktoś kto ma surowce na przykładowo 250 szerków budując je w takich ilosciach by nie przekroczyć owych 5 min ( dodatkowo bobas i przyspieszenie z misji ) może w minute zrobić 250 szerków gdzie opcja przy skracaniu po połowie zaczyna się od 8 h powiedzmy i nie mozna jej skrócić bardziej niż 10-16 min z kosztem powiedzmy 200 sztuk złota - o co tutaj chodzi ?
Już to widze jak bedzie buncik właściwy i ten deff będzie rósł jak grzyb na wilgotnej ścianie .

nie bardzo wiem o co Tobie chodzi, tzn. o co pytasz
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szał wszyscy dotychczas wybrali kierunek północno wschodni, czyżby rosjanie grali na naszym świecie??

tzn. gdzie wylądowali? m66?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Zaraz będzie hałas, że Sigma jednak gra
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

a ja się tak zapytam z ciekawości... :p

kiedy "niektórzy" gracze Sigmy się logują na tym świecie??? :cool:
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Baris Party

Hahah pół doby świat istnieje, a TOP 3, czyli Bumy, Loża i Natural Born Killers już pakty ze sobą mają
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Baris Party

Ciekawe ile zajmie zmiana nazwy na Loża Boomów i Natural Boom Killers
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Sigma jużtam gra troszke inne nicki - sojusz numer 4 w rankingu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Haaa...wiedziałem, że za chwilę gadanie się zacznie:D
 
Do góry