Baris Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Heh...ja tylko nie wiem, gdzie Ty tą SIGMĘ cały czas widzisz? SIGMY nie stwierdzono, co najwyżej AA z kilkoma osobami z SIGMY:) A do tego sporo nowych osób, które z nami nie grały...


PS: A z tym Bigooossem, to nie byłbym tak hop siup...ale to wszystko wyjdzie w praniu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Czyżbyście mojego założyciela z CHi już omotali? Hehe
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

A skąd ja mam wiedzieć:) Ja tam tylko plotki słyszę jak na razie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

To nie jest mój jakiś przyjaciel, po prostu przy jego boku wygraliśmy Chi.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Baris Party

To nie jest mój jakiś przyjaciel, po prostu przy jego boku wygraliśmy Chi.

Czy Ty to Ty czy młodszy brat? Pytam bo Twoje wpisy nie pasują do gracza którego pamiętam
winko.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Nie, to oczywiście ja, przecierz piszę jak zawsze.. !
 

DeletedUser24355

Guest
Odp: Baris Party

wyjdź gościu z jego konta, akurat on teraz nie ma dostępu do kąta więc dziękujemy ale żart nie udany...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Witam, nie wiem kto pisał na moim koncie po 17:30 dzisiaj, ale wiem że koledzy moi z pracy nie wiedzieli nic o tym że kiedyć grałem z Bigoosem. Ne chcę wyciąga pochopnych wniosków, ale nie mam pomyslu kto to może być inny, nikt nie zna mojego hasła, dzieci nie mam, mieszkam sam, jedyne koledzy z pracy mogli mieć dostęp do forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Baris Party

Ja to tu raczej tylko pohandluje ale nurtuja mnie dwa pytania . Dlaczego ludzie powielaja nazwy, tu sa Bumy ale poza 3-4 nickami z Bumami nic wspolnego nie maja. Troche oryginalnosci koledzy by sie przydalo. A drugie kto wymysla takie czasy bonusow nocnych, lekka paranoja zeby bonus zaczynal sie o 22. I pytanie z tym zwiazane czemu na polskich swiatach zawsze jest bonus nocny. Mogliby chociaz raz zrobic swiat bez bonusa. To jest prawdziwa gra.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

No rzeczywiście fajnie się grało na Sinope, ale niestety nikomu oprócz mnie sie nie chcialo na m45 :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

jak narazie to kiepsko idzie handel surki za zlotko :(

a na sinope mam jeszcze jedno miasto i rozijaja sobie dzisiaj na mnie wojo :p
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Baris Party

parę godzin na świecie i 8 zaproszeń od nieznanych sojuszy:)
 
Do góry