Baris Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

jak narazie to kiepsko idzie handel surki za zlotko :(

a na sinope mam jeszcze jedno miasto i rozijaja sobie dzisiaj na mnie wojo :p

Niektórzy się za to biorą, co nie wiedzą o co w tym chodzi i już na początku wystawiają ogromne ilości surki za 10 złota psując interes prostym handlarzom. :)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Baris Party

Niektórzy się za to biorą, co nie wiedzą o co w tym chodzi i już na początku wystawiają ogromne ilości surki za 10 złota psując interes prostym handlarzom. :)

Podejrzewam , że jeśli byłaby możliwość skracania starym systemem za 25 szt złota to już bym od was brał surki na akademie , teraz jakos mi sie nie widzi placic 150 złota za ukonczenie 12 lvl akademii , wole złoto na troję przewalić .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

na Akcjum zlotko schodzilo od poczatku tu podejrzewam ze w późniejszym czasie bedzie surka schodzila jak zaczna sie podboje
 
Odp: Baris Party

na Akcjum zlotko schodzilo od poczatku tu podejrzewam ze w późniejszym czasie bedzie surka schodzila jak zaczna sie podboje

Tutaj podejrzewam ,ze nie będzie takiego szału ze złotkiem , złotnicy teraz będą "skracać" , a raczej kończyć budowy za złotko , gdzie trzeba jednak trochę tego wpakować :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Baris Party

Podejrzewam , że jeśli byłaby możliwość skracania starym systemem za 25 szt złota to już bym od was brał surki na akademie , teraz jakos mi sie nie widzi placic 150 złota za ukonczenie 12 lvl akademii , wole złoto na troję przewalić .
no masz racje Inno strzelilo sobie w kolano. Ten system byl na Becie i nie sadzilem ze wprowadza to na polskim bo kto bedzie skracal 11 poziom senatu o 13 minut za 65 zlota a tak mam teraz. |Ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

No co Ty
Wczoraj po 2 h gry rezerwowali moje miasto
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Trochę dzisiaj cichutko siedzę, ale wszystko ustawione :) świat zapowiada się bardzo ciekawie :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Baris Party

No co Ty
Wczoraj po 2 h gry rezerwowali moje miasto
Jak zwykle miasto niecały 1k pkt a już rezerwują
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Nie ma za fajnych soji trochę z pella, maraton, lamia, naksos itd różne mieszanki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Chyba juz większość jest, więc jutro wchodzi nasze ekipa :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

spartaker nie wszyscy, ale tego dowiecie się jutro :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Dawno tam gralem nie pamiętam ale zapraszam do zabawy :))
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

spartaker nie wszyscy, ale tego dowiecie się jutro :p

Tiaaa...ktoś tutaj boi się bezpośredniego starcia i znowu zacznie na zadupiu. Ciekawe, czy tym razem uda Wam się coś ugrać mając taką przewagę "logistyczną".
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Baris Party

Tiaaa...ktoś tutaj boi się bezpośredniego starcia i znowu zacznie na zadupiu. Ciekawe, czy tym razem uda Wam się coś ugrać mając taką przewagę "logistyczną".

Rozwaliłeś mnie z tym bezpośrednim starciem i zadupiem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

A było inaczej? TT na Sparcie siedziało gdzieś na M53 i rozwijało się nie w stronę centrum, a byle dalej od niego...czyli na M52/62/63, gdzie praktycznie nie mieli przeciwnika. A Lukaszon miał gdzie festyny robić...
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Baris Party

Z tym nie polemizuję czy było inaczej. Ale środek to najgorsze miejsce dla sojuszu. Lepiej być na zadupiu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Z tym nie polemizuję czy było inaczej. Ale środek to najgorsze miejsce dla sojuszu. Lepiej być na zadupiu.

Z takim rozumowaniem się nie wygrywa hehe
środek to najlepsze miejsce :) ze względu na aktywnych graczy oraz trzeba posiadać coś w głowie żeby dowodzić sojuszem w centrum
 
Do góry