Baris Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

A było inaczej? TT na Sparcie siedziało gdzieś na M53 i rozwijało się nie w stronę centrum, a byle dalej od niego...czyli na M52/62/63, gdzie praktycznie nie mieli przeciwnika. A Lukaszon miał gdzie festyny robić...

Nie było inaczej...:p lepiej zabezpieczyć tyły niż podpisywać pakty i podstępem działać na szkodę patkowicza...:p

Jak zamierzasz tu dalej prowadzić temat Sparty to daruj sobie... Albo idź na forum Sparty i tam wygłaszając swoje mądrości....
Dla nas temat Sparty juz dawno zamknięty...
Teraz jest Baris i tego się trzymamy....:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Ależ ja o Baris pisałem, a Ty wyrywasz z kontekstu jedynie rozwinięcie mojej wypowiedzi dla Pienty. A politykę też trzeba umieć prowadzić, a Tobie tego brakuje...rozwijał nie będę, bo mam nie pisać o Sparcie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

No i ok...:)
Masz rację że mi tego brakuje ale wy jesteście w tej kwestii najlepsi...:)
Drugich takich jak wy lub lepszych tu nie potrzeba...:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

No i ok...:)
Masz rację że mi tego brakuje ale wy jesteście w tej kwestii najlepsi...:)
Drugich takich jak wy lub lepszych tu nie potrzeba...:p

Jak możesz się nie zgadzać z tymi wypowiedziami ? na uboczu zawsze łatwiej się gra niż w centrum i jeśli ktoś chce budować np cuda, domki to zaczyna w takich za....ach. Sojusze które chcą rywalizować i sprawdzić się na najtrudniejszym terenie wybierają środek. Chcecie to grajcie sobie jak uważacie, przecież każdy może zaczynać z kilkudniowym wyprzedzeniem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Również wpadłem się przywitać. :cool: Donbeker a Ciebie to gdzie szukać ? :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Mnie na Sparcie i Juktasie można szukać. Na jesień może gdzieś jeszcze, ale to się zobaczy, czy na PL, czy może jakimś zagranicznym serwerze. Trochę luzu sobie trzeba dać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Oj tam don nie gadaj że zagraniczny itd... bo nikt tam nie pójdzie
pisz że na jesień i będzie znów zabawa :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Baris Party

Z takim rozumowaniem się nie wygrywa hehe
środek to najlepsze miejsce :) ze względu na aktywnych graczy oraz trzeba posiadać coś w głowie żeby dowodzić sojuszem w centrum

Kumaci wiedzą o co mi chodziło. Środek, środek i jeszcze raz środek to sposób na sukces !
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Chyba juz większość jest, więc jutro wchodzi nasze ekipa :cool:

Tak się tą ekipą chwaliłeś, a sam musiałeś nick zmienić, żeby nikt Ciebie nie rozpoznał:) Zapomniałeś jednak, że nazwy miast mówią wiele o ich właścicielach...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

A Ty chyba szukasz zaczepki jak widze :p
Chcesz piane bić to nie ze mną, bo ja na takich jak Ty nie zwracam uwagi :p
Nick zmieniłem bo taki miałem kaprys i to wszystko...
Przed nikim się nie ukrywam, bo ci co mnie znają wiedzą pod jakim nickiem gram...
a skoro myślisz że miałem powody się ukrywać przed kimś takim ja Ty czy ktokolwiek z grepo,
to widocznie masz jakiś problem z samym sobą :p
Wyluzuj trochę bo na zawał szybko zejdziesz :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Ależ ja jestem w pełni wyluzowany po świetnie spędzonym weekendzie:) Taki mam, może i trochę spaczony humor, ale na prawdę urzekła mnie Twoja historia :p Po prostu śmieszy mnie to, że tak zapowiadałeś wielkie wejście swojej ekipy, a tu Ciebie "nie ma". Nawet ludzie mnie się pytali, co się z Tobą stało, bo nie mogli Ciebie znaleźć na świecie...musiałem ich trochę nakierować, co by się nie martwili o Ciebie.

Toteż napisałem do ogółu tutaj, że jednak jesteś na tym serwerze, ale pod zmienionym nickiem...ot, wielkie mi halo. Widocznie szukasz tej zaczepki, skoro tak wszędzie się jej doszukujesz:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Baris Party

męczy mnie jedna sprawa, Mianowicie w realnym świecie jak firmy się dogadają co do polityki cenowej jest zabronione. W grepolis nie a wiec po co mamy się ścigać jeden przez drugiego i psuć rynek?

Niech wszyscy ustawiają 1k surki za 10 golda i niech złotniki płacą. A wygrywać będą Ci co mają bliżej.

co wy na to? :))
 

DeletedUser19938

Guest
Odp: Baris Party

ten świat z tego co widzę jest gorszy do handlu niż poprzednie. Po pierwsze złotnicy wydają zamiast na surowce więcej złota na te dziwne skracanie budynków, a po drugie coraz więcej osób zorientowało się że można łatwo zarobić i tych handlarzy wyrosło jak grzybów po deszczu...
Jednak nie ma się co załamywać bo coś się może ruszy za kilka dni jak się skończy ta szczęśliwa ludność i zacznie surki brakować tym co potrzebują
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

męczy mnie jedna sprawa, Mianowicie w realnym świecie jak firmy się dogadają co do polityki cenowej jest zabronione. W grepolis nie a wiec po co mamy się ścigać jeden przez drugiego i psuć rynek?

Niech wszyscy ustawiają 1k surki za 10 golda i niech złotniki płacą. A wygrywać będą Ci co mają bliżej.

co wy na to? :))


popieram i wprowadziłam w życie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

męczy mnie jedna sprawa, Mianowicie w realnym świecie jak firmy się dogadają co do polityki cenowej jest zabronione. W grepolis nie a wiec po co mamy się ścigać jeden przez drugiego i psuć rynek?

Niech wszyscy ustawiają 1k surki za 10 golda i niech złotniki płacą. A wygrywać będą Ci co mają bliżej.

co wy na to? :))

ciężko to w prowadzić byłem jednym z pierwszych który miał targowisko na 5lvl

ustawiłem na 500 za 10 a za pół godziny oferta była 3x wyższa a dogadanie nie wiele da bo zawsze znajdzie się kilka jeleni którzy ciagle beda przebijali oferte
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Baris Party

męczy mnie jedna sprawa, Mianowicie w realnym świecie jak firmy się dogadają co do polityki cenowej jest zabronione. W grepolis nie a wiec po co mamy się ścigać jeden przez drugiego i psuć rynek?

Niech wszyscy ustawiają 1k surki za 10 golda i niech złotniki płacą. A wygrywać będą Ci co mają bliżej.

co wy na to? :))


hahaha chcecie nas zrujnowac:) narazie ceny sie wahaja 3-4k bez czekania niech tak zostanie:)i
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Patrze sobie po sojuszach i dużej rewelacji nie widać ale jest pewien sojusz którego wszyscy się bali na Naksos :D
Po prostu- Jesteśmy- Czyżby to O N Z z Naksos ?:D
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Baris Party

Patrze sobie po sojuszach i dużej rewelacji nie widać ale jest pewien sojusz którego wszyscy się bali na Naksos :D
Po prostu- Jesteśmy- Czyżby to O N Z z Naksos ?:D

Bo połowa zmieniła nazwy i dlatego nie wiadomo kto gra
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 
Do góry