bbcode w profilu sojuszu

  • Rozpoczynający wątek Wojtixb
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się mój pomysł?

  • Tak, na pewno pomocny

    Głosy: 19 95,0%
  • Nie, zupełnie niepotrzebny

    Głosy: 1 5,0%
  • Mi to obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Chyba jak większość spróbowałem założyć swój własny sojusz. No i jak na każdy sojusz przystało, trzeba coś wpisać w tym profilu sojuszu. Żeby było kolorowo i miło, pogrubienie i takie tam inne bajery trzeba użyć bbcode, którego tam niestety z niewiadomych mi przyczyn niema. To samo w ogłoszeniach wewnętrznych sojuszu. I można sobie bez większego problemu poradzić z pogrubieniem, czcionką itp. ale za większy problem uważam już dodawanie koloru. Nie będę ukrywał, że teraz to dla mnie rzecz banalna, ale nie o to chodzi. Do niedawna bardzo duża ilość graczy nie mogła sobie z tym za bardzo poradzić. Moja propozycja jest krótka acz wydaje mi się, że co niektórym by pomogła. Na pewno byłoby szybciej i efektywniej. Chodzi mi o to aby dodać panel bbcode w profilu sojuszu jak i w ogłoszeniach wewnętrznych. Nie wiem czy taka propozycja już padła, ale nie mogłem znaleźć. Jeżeli bbcode jest w wiadomościach, forum sojuszu to nie wiem czemu tam niema? Wydaje mi się, że to nie jest zbyt duży kłopot. Co prawda ja się na tym nie znam, ale aktualnie jest to spory dyskomfort dla graczy. Przepraszam bardzo, że się tak rozpisałem, ale chciałem nieco ubarwnić wątek. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja tez musialem się z tym problemem borykać ale jakoś nie sprawiło mi to kłopotu :)
Jak pisałem profil to zakładałem nowy temat, pisałem w bbcode profil i robiłem w cytat na ukrytym forum by się zapytać co jeszcze trzeba poprawić. Wg.mnie jest to nie potrzebne i można się obejść bez tego, poza tym dużo osób zna bbcode na pamięć choć użyty w grepolis jeżeli chodzi o kolory jest troche dziwny bo mnie by wystarczylo np. [...]color=blue[...] a tak to trzeba robic profil np. piszac wiadomosc...

Na TAK bo niektorym moze pomóc :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak,ponieważ osobom które za bardzo nie potrafią posługiwać się bbcode na pewno w jakimś stopniu,ułatwiło by robotę :p
 

DeletedUser

Guest
też jestem za,sam musiałem pisać profil, co było naprawdę uciążliwe, odcieni czerwieni jest 10, jak ja mam napisać numer właściwego?
 

DeletedUser

Guest
Cieszę się, że jesteście na tak, ale nawet jakby wszyscy się zgadzali to mam wątpliwości co do tego, że ktokolwiek to zmieni. Czy była jakaś propozycja którą ktoś z teamu kiedykolwiek zaakceptował?
 

DeletedUser

Guest
Myśle że zaakceptowana była np. wielokrotnie poruszany temat czatu w sojuszu no i jest...
 

DeletedUser17

Guest
Regulamin tego działu mówi:

O realizacji propozycji decydują twórcy gry, firma InnoGames GmbH.

Więc myślę, że wszystko wyjaśniłem i zapraszam do dalszej dyskusji nt. tego pomysłu
 

DeletedUser

Guest
Ale mam nadzieję, że jeżeli duża ilość graczy będzie tego chciała to nie zapomnicie o tym pomyśle.
 

DeletedUser

Guest
Ja na pewno chcę - w profilu sojuszu mamy Złotą Księgę dla zasłużonych, i za każdym razem muszę pisać to "[player]XXX[/player]" (jestem założycielem), co jest trochę uciążliwe. Gdy dopracowywałem profil musiałem zerkać do wiadomości, jaką literką troszkę sformatować tekst (pogrubienia, kursywa itp. - dla mniej kumatych) i przepisywać: "Rekrutacja: [<na zielono>]Otwarta![/<na zielono>]". JESTEM ZA.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak bo by użyć bbcode to muszę wchodzić w coś innego i pisać to lub nie wiem
 

DeletedUser77

Guest
Opcja została poprawiona w wersji 1.24
Pozostaje czekać na aktualizację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry