BCT vs TROJA

  • Rozpoczynający wątek Jajo374
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak jak w temacie na świecie Beta trwa wojna pomiędzy TROJA a Black Cammora Team głownie na morzu 66 . Co o tym powiecie? Jak oceniacie szanse kto wygra? Dodajmy ze Troja ma za sojuszników ATL 10Legion i Sparte. Wypowiadajcie sie!:)
 

DeletedUser

Guest
Tak jak piszesz BCT i aBCT walcza sami przeciwko TROJI a TROJA musi dostawac pomoc :)
 

DeletedUser

Guest
widziales kiedys ta pomoc////?? sami walczymy a spata likwiduje was na swoich morzach
 

DeletedUser

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Hmmmm...
Beta chyba umarła...


R.I.P

[*]​
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Beta żyje, tylko że nie tutaj. Jakąś wszyscy to forum olewają na rzecz sojuszowych karczm
 

DeletedUser

Guest
Odp: BCT vs TROJA

wydaje ci sie

ale bądźcie pewni że zapale za was znicza i pozakopuje truchła
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Jestem rodowitym betowianem:D Wiem co w trawie piszczy na becie.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Chłopie, z choinki się urwałeś? Wojny to element tej gry, po prostu są.
 

DeletedUser

Guest
Odp: BCT vs TROJA

?????? czyli ta wojna nie ma sensu?Dobra wojny trzeba toczyć ale ktoś kiedyś napisał "elitarne państwa starają żyć bez wojen" czy jakoś tak więc zamiast walczyć bo nam się nudzi to zacznijmy się szykować do prawdziwej wojny która kiedyś na pewno się kiedyś rozpęta wersja 2.00 nie wszystkim przypadła do gustu i wielu graczy kończy grę.Nowych graczy przybywa z dnia na dzień i kiedyś sojusze przerosną liczebnością nawet Zakon Templariuszy.I ich pierwszym celem będzie Zniszcznie elitarnych sojuszy jak Sparta,Atlantyda czy BCT.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Tak w ogóle to temat jest już nieaktualny, TROJA nie istnieje (ale tylko formalnie).
 

DeletedUser

Guest
Odp: BCT vs TROJA

To co napisałem tyczy się nie tylko BCT i TROJA
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Ale temat tego się nie tyczy.

Ale skoro Cię to interesuje- zanim nowi gracze stworzą taką wielką masówkę, która mogłaby pokonać sojusze po kilkadziesiąt (a Sparta ma już ponad 100) milionów, Beta po prostu się skończy:) Nawet gdyby miała się skończyć za kilka lat
 

DeletedUser

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Grałem w takie gry i wiem co to znaczy zmasowany atak wystarczy jeden dobry dowódca i powstanie potężny sojusz.Na początku będzie max 30 graczy będą mieli ok 60000 wypowiedzą wojnę słabszemu sojuszowi nie i po nich tak zrobił by Np Zakon.Grałem w podobną gre tyle że rzymską robili wszystko tak jak napisałem aż do słowa Zakon wypowiedzieli wojnę i dali warunek fuzja albo wojna wybrali fuzję.Robili tak cały czas aż jedyne sojusze jakie były w rankingu to sojusze nie godne uwagi.Nie mówię że tak się stanie może już tak jest MOŻE zrobiła tak Sparta z Troją nie wiem nie mój interes ale na pewno tak się stanie.Oczywiście to co napisałeś Michał to prawda ale kto mówi o ataku na Spartę jeżeli ten nowy sojusz postąpi według metody fuzja albo wojna to nawet Sparta nie wyrobi z punktami.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: BCT vs TROJA

Ale punkty nie walczą:) Mogliby mieć 3 razy więcej punktów i 50 razy więcej graczy, myślisz, że coś by zdziałali? Nie ma takiej opcji. Z resztą limit by im przeszkodził, obecnie w sojuszu na becie może być max 500 graczy.
 
Do góry