Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser30428

Guest
Oni za dużo energii mają, zobacz jak magowie się nią dzielą
 

DeletedUser31088

Guest
Fajnie to wygląda w samych numerkach.

Sojusz top-1 nie walczy z sojuszem top-2 a wojny ma z top-3 top-4 top-8 top-9 top-15
Pakty ma z top-5 top-6 top 7 top12(nie wiem czy formalnie ale oni walczą z Elite wrogiem Poradnika) plus ten nieformalny pon z top-2

CHyba, ze czegoś nie wiem o jakimś nowym pakciuku;p
Misiu ale Cię ktoś w jajo robi c:
 

DeletedUser31183

Guest
Ubek się poświęcił w imię większego dobra to jest kozak dopiero
 

DeletedUser31082

Guest
Dziś dostałem ultimatum od sojuszu Death from Texas. Albo do nich dołączymy albo zrywają z nami pona. (pon z dawnych czasów kiedy potrzebowaliśmy deffa na obstawę okupowanych miast dawnego wroga Valhalla)

Napisał mi ich dyplomata, że mają plany w marcu się łączyć i wygrać dominacje i nie chcą za wielu paktów więc albo do nich albo zrywają.

Niestety musiałem odmówić wzięcia udziału w tym wspaniałym zwycięstwie świata. i Będę musiał ponieść konsekwencje swojej lekkomyślności.

Postanowiłem przyjąć wyzwanie i postaram się sam na froncie walczyć z ich sojuszem dostając wsparcie od sojuszu.

Co prawda Matejko straszy mnie naszym wspólnym sojusznikiem Valhalla i Oślą łączką ale liczę, że nie zerwą ze mną paktu i nie staną w obronie Texasu bo mam za mało miast na walkę z 3 sojuszami;p
 

DeletedUser32013

Guest
Chwalisz się, czy żalisz? xD Poza tym to też pewnie jakieś ogórki pokroju oślej więc ja bym się nie martwił xD
 

DeletedUser31082

Guest
Ośla to chyba codziennie zabiera miasta Poradnikowi wiem, bo śle na nie wsparcia i widze;p
 
Do góry