Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser29153

Guest
A ich cały świat XD chyba czas znowu iść do szkoły by matematykę przypomnieć kto miał przewagę Ci co wstawili Kolona czy Ci co go odbijali :) nocna, mechaniczna, 2xoślą, 2xvall i inne sojki co słały wsparcia XD
2x nocna 2x mechaniczna :) jak już tak liczymy
 
Ale wielka koalicja dostała na łeb od uśmiechu rano o mój boże o maryjo
No jest koalicja no i???
Odbijanie okupacji z wygami w 4 duże soje . Wszyscy wiemy jaka jest prawda i jak taki sojusz sie nazywa.
A ty Ubek najpierw ogarnij swoich kolegów tam , albo do rady pisz by wpłynęli na ludzi. Takich leszczy i noobów dawno nie było.
Obsmarowac swój sojek by jakieś łatwe punkty za kolona dostać przez co kilka osób skończyło grę z sojuszu.
Sami się bunkrujecie za murami ( a innych wyśmiewacie tylko ) + latacie z gradem. Możecie tylko podziękować kolegom.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31088

Guest
Mam nadzieję, że jesteś kobietą inaczej słowa misiu są niestosowne xD

Moja informatorka dała mi cynk, że wspieraly was dwa sojusze Stare Wygi. Dodaj 2+1 maly sojusz usmiechow i cichy pon z sojuszem top2 Bogowie Wojny i masz już spora gromadkę. Oczywiście BW nie pomagaja aktywnie ale bierna pomoc w postaci nie atakowania was jest rownie wazna jak wsparcia.

Już dawno prosilem o raporty atakow na BW lub ich na was oraz ile sobie miast zabieracie ile okupujecie? i co? nic nie daliscie bo nie walczycie mimo, ze nawet wyspy ze soba dzielicie. Po prostu skonczcie klamac i sciemniac, ze walczycie ze wszystkimi a przede wszystkim z BW. Otwarcie napiszcie nie atakujemy sie ale tez nie pomagamy sobie i dam wam nawet donejta 5 zł bo lubie ogladac patologie xD
Dobrze misiu, zacznijmy od wyjaśnienia pewnej kwestii bo bez tego dalej nie pójdziemy, od kiedy pon=koalicja?

ps. dla mnie każdy jest misiem ;]
 
2x nocna 2x mechaniczna :) jak już tak liczymy
No tak tak mój błąd
No jest koalicja no i???
Odbijanie okupacji z wygami w 4 duże soje . Wszyscy wiemy jaka jest prawda i jak taki sojusz sie nazywa.
A ty Ubek najpierw ogarnij swoich kolegów tam , albo do rady pisz by wpłynęli na ludzi. Takich leszczy i noobów dawno nie było.
Obsmarowac swój sojek by jakieś łatwe punkty za kolona dostać przez co kilka osób skończyło grę z sojuszu.
Sami się bunkrujecie za murami ( a innych wyśmiewacie tylko ) + latacie z gradem. Możecie tylko podziękować kolegom.
Co do tego gradem nie tylko od nas ludzie latają popytaj u the struktor i inni pewnie też latają więc nie najezdzaj na nas po graj na inne sojki stąd a nie tylko na nas to wtedy pogadamy o gradach , co do murkow nikt nie zabroni, jak my widzimy że ktoś ma murek to chyba nie problem katasy zrobić ? Jak my widzimy u kogoś mur to nie płaczemy że murki mają XD gram od 2 Msc i nie narzekam jak ktoś ma murek robię katasy +off zbjjam i tyle i nie płacze no kurcze XD nie którym ciężko myśleć i nie wiedzą jak sobie z murkiem radzić...
 

DeletedUser30582

Guest
Boguś lej ciapciaraki.
Do tego wyżej - murków się nie zbija na starym systemie, murki to zaproszenie do zabrania miasta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ma i to ogromne, jeśli nie chcesz swojego dobrego sojuszu narażać na ciągłe produkowanie wojska i jego wybijanie.
No tu masz rację, ale wiesz widząc np. Ponad 35k deffa ląd wątpię by sojek miał to odbijać mitami tylko morzem ale to wszystko wiadomo zależy ile czego stoi i czym zdecydują się odbijać. I tak jak zaznaczyłem 2.5/3 Msc grania więc jeszcze wiele przede mną do ogarniania tam mega dobrze haha
 

DeletedUser30582

Guest
Pewnie chciał sobie wojsko rozwalić w jakimś celu, dopóki się Bogus nie odezwie, tak stawiam.
 

DeletedUser27908

Guest
Cześć Maciek.Nie daję rady,ogrom potęgi mnie przytłacza.A wam chłopcy w ten sobotni wieczór życzę mile spędzonego czasu na forum gry.Pozdrawiam.
 
Do góry