Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Hur bur ale ten poradnik słaby łatwiutko było hehe, a no i nie prawda że tylko z nimi walczymy na świecie i że to nasza pierwsza okupację którą odbijaliśmy mitami
 

DeletedUser8368

Guest
Może lukinar dorośnie i w końcu przeczyta ze "Gra przeznaczona jest dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia....."

PS. Jak już Ci się uda uświadom przy okazji zajke
 

DeletedUser27908

Guest
Ja Ciebie też Kacpi , jak tam Synopka przegrana i Messynka z Muldziem tyż bydzie xd ?
 
a bardzo dobrze, synopka nie jest przegrana, mimo natrafiania na ludzi twojego pokroju :>
a na messynce gram sam, nie z żadnym muldziem, więc pocisk nie trafiony.
A co u Ciebie? Kobitę sobie znalazłeś, czy nadal tasujesz mnicha do zdjęć lasek z polskiego grepo?

i Panie Bogusiu, jest Pan tak oczytaną osobą, że powinien Pan sobie zdawać sprawę z tego, iż nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi. :>
 

DeletedUser27908

Guest
Ale bedzie słonko.Wolę namiętnych chłopaków.Już wspominałem przecież a ty dalej z tymi kobitami ;p

Znajomość zasad,a przyzwyczajenie to niestety inna sprawa.Tobie odpisuje bo Cię dalej kocham,a ten to lukinar to niestety nie wiem kto to.A nie ma opcji spamu od randomów.Ps przypominam że miałem założyciela u was wiec gdybyście mnie nie zniechęcili swoim ciapowatym graniem,to pewnie bym sobie nie poszedł.A gdybym chciał zrobić coś złośliwie to mógłbym.
 
No widzisz, kochasz, a taki numer odstawiłeś, zostawiając nas na lodzie. Dziwnie wyrażasz uczucia, skarbeńku
Na złość zrobiłeś wystarczająco, olewając konto :p
Może i ciapowate granie, przynajmniej uczciwe, bez niczyjej "pomocy"
No ale cóż, miejsce w moim serduszku nadal masz ;>
 
Do góry