Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32013

Guest
No, bo bym Ubka spuścił na Ciebie jakby z "urlopu" zszedł xD
 

DeletedUser27908

Guest
Ubek to jawi sie jako prawdziwy gentelmen przy zajce i lukinarze.

Dobra poszczekałem ,nabiłem posty.Idę porzucić konto.Sprawdzajcie . Nigdy nie znacie dnia ani godziny ;p
 

DeletedUser33314

Guest
Ciężko to nosić okna na 4te piętro za frajer
manrikikusari.gif
 

DeletedUser31183

Guest
Słup klocka dostał podobno apka nie zawyła ,ale pewnie pijany był jak zwykle
 

DeletedUser31082

Guest
Coś taka cisza ze strony Uśmiechów na forum odkąd zaczynają przegrywać. Stracili zdolność odbijania każdej okupacji jaką mieli na początku z racji ogromnej przewagi i zaczyna się powolne osłabianie i upadek. To już ten czas kiedy zaczną się kłótnie i zgrzyty w sojuszu. Nie sądziłem, że tak szybko będą słabnąć ale jednak jest tam masa średnich graczy co nie radzą sobie z pojedynczymi topowymi graczami z wrogich sojuszy.

Jak niedawno pisalem tu o paktach czy układach Uśmiechu z Elitą Potępionych i innymi to mnie wyśmiali, że słabe mam info. A wczoraj ponoć Elita pomagała Uśmiechom odbijać okupacje.

Zawsze jest z top sojuszami co walczą ze wszystkimi, że im większe lanie dostają tym proszą o pakty czy pomoc kogokolwiek kto tylko może im uratować tylek.

Obecnie sytuacja na moje oko wyglada tak, że jeżeli Poradnik nie przyjmie pozycji wasala Bogów Wojny i jak to możliwe Praesidium I nie stworzą wspólnej dużej koalicji to Poradnik w ciagu miesiaca lub 2. Stanie się "akademią" BW.

Lepsi gracze odejda do innych sojuszy i będą roszady w koalicjach i paktach na świecie. Prawdopodobnie BW przejmą rolę kolejnego top soja skupiającego an sobie uwagę innych.

Aczkolwiek nie wiem jak oni tam walczą i czy mają takie mozliwosci bo do tego trzeba tez sily politycznej a nie tylko wysokiego rankingu.

Co do Ubeka to tak samo jak na Gonnos też pyskował na fo i staral sie zwrocic na siebie uwage jak mały szczekajacy ratlerek ale na koniec dostaje lanie. Bardziej obślini nogawkę niż ją pogryzie.
 

DeletedUser32013

Guest
Ta dzisiaj pokazali jak odbijają okupke, zalecam zapoznać się z tym ;) A co do BW to tylko czekać aż wygi wymęczą tkacza i ten walnie szare i większość pójdzie zanim. Skończy się wtedy złomowanie na nim xd
 

DeletedUser31082

Guest
Włąśnie zobaczyłęm masówkę Prediego do Valhalla xD

W skrócie napisal, ze Osły i Pomarancza wykorzystują ich i, żeby przeszli na strone Poradnika bo to oni chcieliby wykorzystac Valhalle xD

Predi pisze, ze dla valhalli nie bedzie za wiele miejsca w 40 osobowej ekipie wygrywajacejs wiat i proponuje dolaczenie do Usmiechow gdzie będzie jeszcze mniej miejsca lub rownie malo xD

Ten gościu powinien zająć się kółczingiem i zarabiać na przemowach motywacyjnych xD
 
XD Dobre dymy
a co do Bogów, to ich tam pięknie chłopaki masakrują, złoto tkaczysława niewiele mu pomaga, jedynie odwleka nieuniknione :)


"

Obecnie sytuacja na moje oko wyglada tak, że jeżeli Poradnik nie przyjmie pozycji wasala Bogów Wojny i jak to możliwe Praesidium I nie stworzą wspólnej dużej koalicji to Poradnik w ciagu miesiaca lub 2. Stanie się "akademią" BW. "

XDD, a myślałem, że to ja tutaj trolluję
 
Ostatnia edycja:
Do góry