Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser33318

Guest
[2005r.] ludzie: W 2020 pewnie będziemy latać promami kosmicznymi z planety na planetę
[Tymczasem 2020r.]: Samiec Alfa ciągle jest psycho hejterem Poradnika Uśmiechu

Żenua co Ty wylewasz tutaj siedziałeś w norze dopóki Laxia na grę nie wszedł wyjdź z tej jaskini pograj w symulator farmy chociaż bo na razie to życie tylko w Agorze symulujesz

#freeUbek
 

DeletedUser32016

Guest
komu dziś błyska strzelić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Im więcej tych epitetów tym większa frustracja i dowód, że zabolało xD i znaleźć a nie znaleść.

Dołączyć nie zawsze oznacza dołączyć do sojuszu zwłaszcza, że nie ma miejsc i są przybudówki. Chodzi ogólnie o przejście na strone usmiechow.

Pierwszy raz widze komentarz gdzie jest wiecej wyzwisk niż meritum xD

Ale wybaczam Ci bo wiem, ze jak sie dostaje lanie i grunt pod nogami się wali a do tego ktoś celnie trafi komentarzem to po prostu boli i emocje biorą górę.

Ale masówka była piękna szkoda, ze nie mozna tu wkleic xD Nie ma to jak wymienic co sojusznik zlego robi z Valhalla i zaproponowac to samo xD

wiem predi, że masz bardziej układ nerwowy zamiast mózgu więc dopowiem, że nie napisales tego wprost ale kazdy myslacy czlowiek wie doskonale co mu "oferuje" twoja masówka i Usmiechy"
Ziomek nic nie boli ale wkurza jak piszesz brednie człowieku XD I jaka moja masówka?XDDDDDDDDD Serio mordko zajmij się swoim życiem i swoim sojuszem a nie czyimiś <3
 

DeletedUser31082

Guest
Mem dobry i plus za to, że nie zrobiony przez Prediego bo by napisał, że odwracam historie o 360 stopni xD

A co do moich historii to prawda jest taka, że czego nie wiem to dopowiem lub podaje jak usłyszę co nie zawsze się sprawdzi. Dopowiadanie jest dobre bo potem na podstawie odpowiedzi można wyciągnąć dodatkowe informacje. Niestety moja siatka informatorek nie jest jeszcze rozbudowana wszędzie po sojuszach i nie wiem wszystkiego. Ostatnio przespałem się z jedną z uśmiechów i dostałęm nowe info ale tylko trochę bo chce bym wracał po kolejne;p

Ogólnie za mało wiem o BW i wszystkim co się dzieje w tamtych stronach więc ciężko stwierdzić co tam sie wydarzy. Jedyne co wiem to to, że Usmiechy sobie nie radza i z kazdym tygodniem slabna i tracą/utracili przewage jaka mieli.

Masówka Prediego i pomoc Elity Potepionych tez pokazuje, ze tonący brzytwy się chwyta.

Ale co wy narzekacie rozkręcam wam impreze na tym forum bo stypa była straszna.

Rozumiem tez zlosc usmiechow bo byli tacy śliczni i piekni an tym forum walczyli ze wszystkimi łącznie ze smokami a przyszedl Samiec i obnaża ich słąbości i skazy. Nikt nie lubi słuchać o sobie zle wiec rozumiem was. Macie prawo sie bronic i pisac, ze walczycie ze wszystkimi i jestescie najsliczniejsi. Widzowie ocenia co jest blizsze prawdy;p
 
Do góry