Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Rozkmiń sobie to, że ja to czytam i kompletnie nie rozumiem co jest tam grane, ale przynajmniej jest ciekawie :)
W skrócie to wygląda tak, że Turek mówi wszystkim że PORADNIK UŚMIECHU ma pakty z większością świata, a on sam jest w koalicji większości sojuszy tego świata przeciwko PORADNIKOWI :D

Bardziej skrócić się tego nie da rady haha
 

DeletedUser32539

Guest
W skrócie to wygląda tak, że Turek mówi wszystkim że PORADNIK UŚMIECHU ma pakty z większością świata, a on sam jest w koalicji większości sojuszy tego świata przeciwko PORADNIKOWI :D

Bardziej skrócić się tego nie da rady haha
Grepolis to gra strategiczna, więc może to jakaś strategia :p
 

DeletedUser32016

Guest
Aż rozważam wbic i grać tu na serio aby wyjaśnić sytuację
 

DeletedUser31088

Guest
Jeżeli idziemy tokiem - elita ma "pakt" z poradnikiem, to Polska Patologia jest członkiem koalicji na poradnik, a skoro koalicja jest tak zdesperowana by pozwolić PP dołączyć to chyba nie muszę tłumaczyć jak wygląda sytuacja na świecie xd
 

DeletedUser32016

Guest
tkacza to ty zostaw, tyle co ja z nim nieprzespanych nocek na Katanii miałem :D ehh, wspomnienia
 

DeletedUser23982

Guest
Odpuszczę sobie, bo zaraz towarzystwo wzajemnej adoracji się zleci. Poza tym jak nazwiesz typa, który pisze do nas jakieś masówki i jeszcze wyzywa człowieka na forum ogólnym. Dla mnie to jest słabe
 
Do góry