Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser27908

Guest
Ja nie mam akurat nigdzie murku.1 był pozostałością po poprzednim właścicielu.Ale zajka mi pomógł rozebrać.A na kiego latać na ten murek lukinara tam?Żeby pw nabijać wam,proszę was.Jak raz to porządnie i nie wtedy kiedy ktoś siedzi przygotowany.To my skarby wybieramy czas waszej rozbiórki.Ale jeśli zacznę potrzebować murku to go zbuduje.
 
Ja nie mam akurat nigdzie murku.1 był pozostałością po poprzednim właścicielu.Ale zajka mi pomógł rozebrać .A na kiego latać na ten murek lukinara tam?Żeby pw nabijać wam,proszę was.Jak raz to porządnie i nie wtedy kiedy ktoś siedzi przygotowany.To my skarby wybieramy czas waszej rozbiórki.
boguś boguś ty to lepiej walnij już szare po tym jak 16k golda na procki wydałeś wczoraj hahaha
 

DeletedUser27908

Guest
a co przyjdzie szybciej, nasza rozbiórka czy Twoje szaraki/porzucenie konta?
bo nie wiem, czy trzymać sloty :>
Tak jak poprzednio odpowiadam tylko nie graczom którzy nie znaczą nic w rozrywce , lub nie ukrywają nicków.Kacperku może Ci tak slotów na 2 starczy jak się rozpędzisz i wyczyścisz pare bobków bez apki na dole m 45 ^^.Chyba że złomik pójdzie.Dobra inwestycja była,ale muszę Cię zasmucić że jedyne 12k.
 

DeletedUser27908

Guest
za 12k złota siadam na butli od gazu
W czym problem?Messyna is still alive and your sugar daddy ;p A no wydałem,zacyny był ten deff na murze 1 z przewagą hopków i łuków mrau*:.Za to chciałbym Ci pogratulować blokowanie mnie,zdążyłem jeszcze podłubać w nosie i 4 kulki pstryknąć po czym skrócić.
 

DeletedUser27908

Guest
A po co ja mam coś komuś dawać?Wystarczy że coś tutaj napiszę i pszczółki się zlatują jak do miodku :p.
 

DeletedUser32016

Guest
Nie no,trzeba się cenić bo zapasy z nysy jeszcze są. Papcio muldzio dba o swoich złoto.png
 
Chyba ktoś nie zrozumiał o co chodzi :p
Auto BOTY- taki sojek jest na messynie. 4 graczy z tego sojuszu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry