Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser31088

Guest
Latał po najmniej aktywnych xD szkoda że Pan samiec nie widzi jak reszta oślej jest gnębiona od początku świata
 
Cieszysz się, że nieaktywnemu graczowi zrobiliście coś? Gdy grał aktywnie lał w pojedynke was a jedynie dostawal wsparcia od innych.

Nie ulega watpliwosci, ze byl wasza zmorą i bil was jak dzieci. Cieszycie sie bo bez niego macie jakiekowliek szanse na dalsza gre.
I tu sam sobie zaprzeczyłeś :D bo cały czas pisałeś że ośla nas wali itd... tylko że lali tych najmniej aktywnych, prawie wcale nieaktywnych :)
 

DeletedUser17350

Guest
Samiec nie byłbyś sobą gdybyś nie drążył dalej tematu ... oczywiście z Twojego punktu widzenia czy siedzenia ;)
jak wpisów nie robię na FO to zrobiłem go chwilę wcześniej po to aby właśnie zwrócić uwagę na dobrą grę Bodzia do tego czasu a ostudzić euforię i przypisywanie sobie zasług co niektórych z naszych graczy kiedy ten skończył
piszesz że lał nas jak dzieci
miał sporo deffa i szukał po nocach kto akurat śpi mocniej od innych aby kloca wsadzić - ot taka właśnie zmora nocna
 

DeletedUser23053

Guest
Filozofii szukacie
kiedyś Boguś napisał mi na priv, że gra dopóki gra go bawi, gdy przestaje bawić przestaje grać. Następuje to zazwyczaj to okolicy 30 miast lub wcześniej na wniosek suppportu ;)
 

DeletedUser31082

Guest
Samiec nie byłbyś sobą gdybyś nie drążył dalej tematu ... oczywiście z Twojego punktu widzenia czy siedzenia ;)
jak wpisów nie robię na FO to zrobiłem go chwilę wcześniej po to aby właśnie zwrócić uwagę na dobrą grę Bodzia do tego czasu a ostudzić euforię i przypisywanie sobie zasług co niektórych z naszych graczy kiedy ten skończył
piszesz że lał nas jak dzieci
miał sporo deffa i szukał po nocach kto akurat śpi mocniej od innych aby kloca wsadzić - ot taka właśnie zmora nocna

Moj post byl odpowiedzia na post waszego kolegi. Ty to ująłeś znacznie lepiej i się z Toba zgodzilem. Też sie zgadzam z tym postem.

Ogolnie wojna miedzy dobrymi sojuszami polega glownie na polowaniu na slabe ogniwa i kazdy to robi.

Moze nie wiedze jak wy gnebicie Osłów aczkolwiek wczorach chyba zerknalem w statystyki i mieliscie wiecej strat niz podbic wroga wiec uznalem, ze przegrywacie.

Moze jest tak, ze walka jest wyrównana lub teraz zyskacie przewage nie wiem. Z mojego punktu widzenia wygladalo jakbyscie przegrywali.

Co bedzie zobaczymy ja jestem daleko od waszej wojny i jedynie pomoge deffem.
 

DeletedUser32016

Guest
jak to nic, chciałeś mnie namówić do powrotu do grepo oferując zapke
 

DeletedUser32016

Guest
Spokojnie zostały podjęte pewne kroki i zobaczycie mnie może w akcji na tym smiesznym świecie
 
Do góry