Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Cytuje: "Byla po to by ich pomeczyc na siebie zarobila :)"

Myślę że tak wielki strateg jak Ty lub Exu byście odbijali wioske tak głęboko podczas gdy sytuacja w środku sojuszu wymaga stabilizacji :) Ale co ja tam wiem o strategii
 

DeletedUser31082

Guest
Szczerze nawet nie wiem o jakie miasto chodzi nie widzę takiego tematu. No i ja nie decyduje o niczym poza tym czy wysłać wsparcie czy nie. Ale zawsze byłem zwolennikiem nie odbijania bunkrów u siebie.

Tak czy inaczej fakty są takie, że nie potrafiliście obstawić okupacji, która trwała już 6h i została rozbita niedawno. Natomiast właśnie teraz świeży kolon wszedł do waszego czołowego gracza na froncie i nie potraficie go odbić mimo, że od samego początku wiedzieliście o niej i macie czas zanim dojdą wsparcia od sojuszników z daleka.

To po prostu znak, że bardzo osłabliście bo jeżeli już świeżej okupacji niezabunkrowanej nie potraficie odbić to o czymś świadczy.

A ogólnie sytuacja wygląda tak, że dostajecie lanie od wszystkich i tylko z jednym sojuszem gdzie macie kreta i mają najsłabiej obstawiony front potraficie coś podbijać. Ale z innymi sojuszami jesteście praktycznie bezsilni i tylko tracicie miasta.

W waszej sytuacji możecie jeszcze miesiąc moze dwa walczyc ale wasza przegrana jest po prostu nieunikniona. Chyba, ze cos sie namiesza i zmieni ale bez tego nie macie szans.
 

DeletedUser32915

Guest
Szczerze nawet nie wiem o jakie miasto chodzi nie widzę takiego tematu. No i ja nie decyduje o niczym poza tym czy wysłać wsparcie czy nie. Ale zawsze byłem zwolennikiem nie odbijania bunkrów u siebie.

Tak czy inaczej fakty są takie, że nie potrafiliście obstawić okupacji, która trwała już 6h i została rozbita niedawno. Natomiast właśnie teraz świeży kolon wszedł do waszego czołowego gracza na froncie i nie potraficie go odbić mimo, że od samego początku wiedzieliście o niej i macie czas zanim dojdą wsparcia od sojuszników z daleka.

To po prostu znak, że bardzo osłabliście bo jeżeli już świeżej okupacji niezabunkrowanej nie potraficie odbić to o czymś świadczy.

A ogólnie sytuacja wygląda tak, że dostajecie lanie od wszystkich i tylko z jednym sojuszem gdzie macie kreta i mają najsłabiej obstawiony front potraficie coś podbijać. Ale z innymi sojuszami jesteście praktycznie bezsilni i tylko tracicie miasta.

W waszej sytuacji możecie jeszcze miesiąc moze dwa walczyc ale wasza przegrana jest po prostu nieunikniona. Chyba, ze cos sie namiesza i zmieni ale bez tego nie macie szans.
Sama dominacja namiesza, jeśli ośla się utrzyma, to spokojnie widzę ich w top 3, a mimo, że pomarańcze są o dwie klasy wyżej, to może im braknąć miast, jeśli z nikim nie pójdą
Ps, oczywiście na początku, potem może dziać się wszystko
 

DeletedUser31082

Guest
Jeżeli smutki liczą na to, że wystarczy jako top-1 dotrwać do dominacji to muszę ich zmartwić ale to będzie dopiero początek i minie kilka miesięcy zanim jakiś sojusz będzie mógł wygrać. Jeżeli układ sił się nie zmieni przez jakieś zawirowania i zdrady to nie uratuje smutków nic. Po prostu mają wiele frontów z czego kilka gdzie dostają regularnie lanie i nie są w stanie się postawić. Skończył się okres ochronny gdzie każdą lub większość okupacji się rozbijało i teraz praktycznie każdy kolon to utrata miasta.

Są tam aktywni dobrzy gracze ale chyba każdy zaczyna grać pod siebie i nie ma tam współpracy i jedności jako drużyna.

Już kiedyś pisałem, że Smutki zastąpią Bogowie Wojny jako top-1 na papierze i niedługo się to chyba stanie. Z drugorzędnego sojuszu w bardzo dobrych warunkach rosną i nikt im tam nie może przeszkodzić.

Zróbcie sobie scriny ale moim zdaniem na dominacje smutki będą chcieli się dogadać z Bogami Wojny i wspólnie dominacje wygrać ale jako wasal BW czyli dojdą do nich najlepsi gracze ze smutków aby mieli top-1

Tylko trzeba czasu bo obecnie smutki może jeszcze mają nadzieję, że coś osłabi wrogów i utrzymają pozycję top-1 (w punktach bo już dawno nie są siłą top-1 chyba, że jako pojedynczy sojusz ale tu takie nie walczą)

O BW nic nie wiem jak walczą ale ich informatorka wykrzyczała mi, że wbili się gdzieś tam smutkom i robią im ała.

Ale po tym jak doszedł tam cichy i oszczep to wydaje sie, ze powinni być solidni a zwłąszcza gdy praktycznie mają idealne polozenie i biją bitych przez innych smutkow.

Zeby nie bylo to smutki jak na swoje polozenie i ilosc frontow radza sobie bardzo dobrze ale po prostu wrogowie sa lepsi i maja lepsze pozycje. (nie wszyscy)
 

DeletedUser29290

Guest
Czemu wielka koalicja nie chce zaprezentować jaki poradnik jest miękki i nie odbija okupacji ja sie pytam, tv turek gdzie jest relacja wrr
Graty za 2zabrane miasto do jakich 30 waszych plus osoby które były wywalane jak było info o kolonie =D, zróbcie jakąś ciekawszą akcję poza akcja śpioch
 

DeletedUser29290

Guest
Plus pozdrawiam BUNKIER ducha 1600 transow a nawet 1 ataku nie śle ;)
 
Po co mamy odbijać miasto które nie będzie sie liczyło do dominacji zarobiło na siebie pw taki jaki był plan i tyle :D I nie oszukujmy się ile już ktoś od pomarańczy cofał kolona od arrowa od nas?XD nie wiem kto to był chyba Nikky (Jak nie ona to przepraszam że się pomyliłem nie chce mi się szukać info) ,Blades nadział sie na wieśki u arrowa poszło info kolon wycofany,każdy szuka śpiocha tak jak nocna,my,bogowie,vall,ośla czy pomarancza .I tu trzeba przyznać że Blades jest najlepszym graczem na tym świecie jak chodzi o synchro z całym szacunkiem do reszty ale on robi całą robote z tym że klocek siądzie jeżeli klin nie wyjdzie. Więc wyrazy szacunku i podziwu za takie synchro Blades ;)
Turek mógłbyś dać info kto z kim trzyma obecnie?Bardzo bym o to prosił bo ty wszytko wiesz XD
 

DeletedUser31082

Guest
Po co mamy odbijać miasto które nie będzie sie liczyło do dominacji zarobiło na siebie pw taki jaki był plan i tyle :D I nie oszukujmy się ile już ktoś od pomarańczy cofał kolona od arrowa od nas?XD nie wiem kto to był chyba Nikky (Jak nie ona to przepraszam że się pomyliłem nie chce mi się szukać info) ,Blades nadział sie na wieśki u arrowa poszło info kolon wycofany,każdy szuka śpiocha tak jak nocna,my,bogowie,vall,ośla czy pomarancza .I tu trzeba przyznać że Blades jest najlepszym graczem na tym świecie jak chodzi o synchro z całym szacunkiem do reszty ale on robi całą robote z tym że klocek siądzie jeżeli klin nie wyjdzie. Więc wyrazy szacunku i podziwu za takie synchro Blades ;)
Turek mógłbyś dać info kto z kim trzyma obecnie?Bardzo bym o to prosił bo ty wszytko wiesz XD

O odezwał się donosiciel fałśzywy:) najpierw odpisuje na mema "hehe dobre" a potem leci do biura podróży i chce wysłać na wakacje. Dwulicusie...

I te bajeczki o zarobieniu na siebie... miasto moze zarabiac na siebie caly czas no i gdyby zarobilo na siebie to odwazniak plus kilku graczy nie atakowaloby. Byla proba odbicia ale jak zobaczyliscie ile idzie wsparc i jak szybko zbiera sie deff to reszta odpuscila bo macie juz malo wojsk.

Po prostu trzeba sie przyznac, ze ok nie dalibysmy rady odbic i zrezygnowalismy to czeste i normalne. Ale lepiej pisac bajeczki o zarabianiu na siebie miasta.

Nie napisze kto z kim trzyma ale napisze jeden fakt... kto zaczyna trzymac ze smutkami ten szybko się rozpada :) No ale brawo teraz bedzie mozna pisac, ze walczymy sami ze wszystkimi a raczej juz, ze dostajemy sami od wszystkich;p
 
XDDDDDDD nie było próby odbicia 1 atak szedł i pisałem "haha dobra'' nie dobre XD

Tak przeistaczasz fakty XD
 

DeletedUser31082

Guest
Ja przeczytalem dobre ale faktycznie widze, ze bylo dobra. Tyle, ze to nic nie zmienia bo po porostu poleciales konfituro na skarge mimo, ze mem nie obrazal nikogo. Ale kazda okazja jest dobra do zdobycia darmowych miast i zyskania przewagi. Mi nie przychodzi do glowy by szukac byle czego na wroga byle zalatwic mu wakacje chyba, ze przesadza i obraza wulgarnie.

A co do atakow to sa raporty i jest ich kilka z odbijania takze tu ty przeistaczasz.
 
Do góry