Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser31082

Guest
Byś poszedł na front bardziej to byś przestał szczekać a nie :D I czekamy na TurekTV na porządnego dziennikarza a nie durczoka.

No wybacz że mamy dziewczyny i 100-wki którą wole spędzić z nią świetnie się bawiąc niż siedzieć przed kompem i nerdzić ;) Ale spokojnie wracamy już do was :D

Ja też poszedłem na 100 dniówkę z moją informatorką z uśmiechów i nie włączałem urlopu.

Udowodniono już naukowo, że gdy jest ciężko to ilość urlopów wzrasta;p

Ogólnie Bogowie Wojny bardzo olewają swój sojusz Bogowie Olimpu. Było 2 dobrych aktywnych graczy od nich z nami na froncie i dobrze sobie radzili ale ostatnio wzięliśmy się za nich i mimo, że ładnie się bronili to po prostu nie dają rady.

Ale co mi się nie podoba to to, że tylko po pierwszej akcji i okupacji 2 miast pokwapili się odbijać jedną a potem po prostu olali swoich graczy w potrzebie. Aby aktywnie pomagać mają za daleko ale okupowaliśmy co chwile po kilka miast z małą obstawą a oni nawet im nie pomogli. Jeden gracz Hubowie został praktycznie całkowicie rozebrany i została jedna dziewczyna co też dziś właśnie traci dwa miasta po akcji naszej.

A serio podejrzewam, że ona lepiej gra od 2/3 Bogów Wojny poza tymi najlepszymi a oni po prostu maja ich w d...

Ja sobie nie wyobrażam, że miałbym tak olać aktywnych broniacych sie graczy. CHyba, ze uzgodnili, ze odpuszczaja te wszystkie miasta u nas na froncie i skupiaja sie gdzie indziej aczkolwiek serio szkoda tej dwójki bo super grali i sobie radzili ale niestety nas tam jest wiecej i robimi akcje na wiele miast wiec nawet usmiechy by uklęknęły i pocałowały pierścień.
 
No wybacz że mamy dziewczyny i 100-wki którą wole spędzić z nią świetnie się bawiąc niż siedzieć przed kompem i nerdzić ;) Ale spokojnie wracamy już do was :D
xD tak poł soja ma studniówki , moze jeszcze na 1 wspólnej jesteście hahaha
To na czas matury cały soj juz na urlopach bedzie siedzieć hahaha
 

DeletedUser33318

Guest
kompleks zawodowki od Wody sie odezwal :) chcialoby sie bawic na studniowce ale nie tym razem
 

DeletedUser33318

Guest
Woda jakbym mial 90 tysiecy PW to bym z chaty nie wychodzil bo wstyd
 

DeletedUser32915

Guest
Ja też poszedłem na 100 dniówkę z moją informatorką z uśmiechów i nie włączałem urlopu.

Udowodniono już naukowo, że gdy jest ciężko to ilość urlopów wzrasta;p

Ogólnie Bogowie Wojny bardzo olewają swój sojusz Bogowie Olimpu. Było 2 dobrych aktywnych graczy od nich z nami na froncie i dobrze sobie radzili ale ostatnio wzięliśmy się za nich i mimo, że ładnie się bronili to po prostu nie dają rady.

Ale co mi się nie podoba to to, że tylko po pierwszej akcji i okupacji 2 miast pokwapili się odbijać jedną a potem po prostu olali swoich graczy w potrzebie. Aby aktywnie pomagać mają za daleko ale okupowaliśmy co chwile po kilka miast z małą obstawą a oni nawet im nie pomogli. Jeden gracz Hubowie został praktycznie całkowicie rozebrany i została jedna dziewczyna co też dziś właśnie traci dwa miasta po akcji naszej.

A serio podejrzewam, że ona lepiej gra od 2/3 Bogów Wojny poza tymi najlepszymi a oni po prostu maja ich w d...

Ja sobie nie wyobrażam, że miałbym tak olać aktywnych broniacych sie graczy. CHyba, ze uzgodnili, ze odpuszczaja te wszystkie miasta u nas na froncie i skupiaja sie gdzie indziej aczkolwiek serio szkoda tej dwójki bo super grali i sobie radzili ale niestety nas tam jest wiecej i robimi akcje na wiele miast wiec nawet usmiechy by uklęknęły i pocałowały pierścień.
Chodzą słuchy, że jak samiec tańczył poloneza przed całą szkołą, to jedną ręką prowadził informatorkę z poradnika, a druga cofal wojo, bo apka zawyła
 

DeletedUser23982

Guest
Predi ja nie jestem krzykaczem. Działam sobie. Jeżeli zauważysz(chociaż pewnie nie dowidzisz). Na całym tym forum wypowiedziałem się może 5 razy. Za to ty próbujesz być kimś fajnym na tym forum. Te forum często jest często miejscem zebrań kółeczka wzajemnej adoracji. Adorujecie się nawzajem. O ile się nie mylę jestem na froncie. Tylko różnica taka, że na części wysp których byłem jest już zielono i niestety jest już niebiesko zielono. O ile się nie mylę naliczyłem na ciebie na 2 wyspach czerwonych i w tym czasie straciłeś miasta. Zastanów się co piszesz. Myślenie nie boli. Chociaż..
 
Do góry