Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32016

Guest
nie zdążyłem udzielić im błogosławieństwa dlatego nie wszedł
 

DeletedUser33505

Guest
Taaa tak samo miało być w styczniu po kalendarzu mieli nam zabrac 20 miast pomiedzy świetami a nowym rokem a zabrali chyba 1 czy 2 lub 0 nie pamietam
dużo gadasz mało robisz... tylko z wewnętrznych miasta bierzesz i tak kozaczysz... weź cicho siedź bo wstyd
 

DeletedUser23982

Guest
Uuoo będą grać tak długo jak morale będą mieć wysokie. Sojusze padają głównie przez brak morali i chęci graczy. Raczej ciężko by padły za dużo graczy zna się z innych światów tam. Predi dużo pisze przywykłem. Nawet nie słyszałem o
Akcji gdzie wysyłam 2h przed, może o czymś nie wiem :D
 

DeletedUser32915

Guest
Uuoo będą grać tak długo jak morale będą mieć wysokie. Sojusze padają głównie przez brak morali i chęci graczy. Raczej ciężko by padły za dużo graczy zna się z innych światów tam. Predi dużo pisze przywykłem. Nawet nie słyszałem o
Akcji gdzie wysyłam 2h przed, może o czymś nie wiem :D
Ja bym na waszym miejscu mimo wszystko poradnikowi kibicował jak najdłużej, jak nas, zabraknie, to po waszym pakcie zostanie wspomnienie i będziecie pierwsi do rozbiórki :)
 

DeletedUser32016

Guest
Oby jak najszybciej Kacpi, obym jak najszybciej miał spokój od ciebie
 
Uuoo będą grać tak długo jak morale będą mieć wysokie. Sojusze padają głównie przez brak morali i chęci graczy. Raczej ciężko by padły za dużo graczy zna się z innych światów tam. Predi dużo pisze przywykłem. Nawet nie słyszałem o
Akcji gdzie wysyłam 2h przed, może o czymś nie wiem :D
Ostatnio jak klockiem na mnie lecialeś na 21 to wsparcia już od 19 leciały xD
 
NO WIESZ ale się nie przyzna taki doswiadczony gracz tyle lat gra i nie wie jak dawać wsparcia... A nie to co ja gram nie całe 4 miesiące i nic nie umiem :(
 

DeletedUser31082

Guest
To ja może trochę świeżości na forum bo już się robi nudne to pisanie jak smutki podupadają na zdrowiu i słabną. W nocy moj stary dobry ejro wstawił klocka i mieli całą noc na obstawę ale rano rozbita też z pomocą naszą choć ja zaspałem by wysłać swoje mity.

Wczoraj Bogowie się chyba zdenerwowali bo odbijali nasze 2 okupacje i rozbili nam je tracąc 13k ogni. Dziś zrobiłem powtórkę ale już na jedno i Bogowie chyba myśleli, że znowu się uda ale zabrakło im niewiele. Jednak to pokazuje, że słabną i to powoli koniec odbijania okupacji naszych.

Pelasia11 miała swój pierwszy raz ze mną ale chyba nie była zadowolona.

To ostatni atak.

111.JPG
 

DeletedUser33505

Guest
To ja może trochę świeżości na forum bo już się robi nudne to pisanie jak smutki podupadają na zdrowiu i słabną. W nocy moj stary dobry ejro wstawił klocka i mieli całą noc na obstawę ale rano rozbita też z pomocą naszą choć ja zaspałem by wysłać swoje mity.

Wczoraj Bogowie się chyba zdenerwowali bo odbijali nasze 2 okupacje i rozbili nam je tracąc 13k ogni. Dziś zrobiłem powtórkę ale już na jedno i Bogowie chyba myśleli, że znowu się uda ale zabrakło im niewiele. Jednak to pokazuje, że słabną i to powoli koniec odbijania okupacji naszych.

Pelasia11 miała swój pierwszy raz ze mną ale chyba nie była zadowolona.

To ostatni atak.

View attachment 9470
XD a Ty potrafisz coś powiedzieć bez tych swoich podtekścików czy już Ci tak sodówa do głowy uderzyła że nie jesteś w stanie normalnie się wypowiadać?
 

DeletedUser29290

Guest
Przekazuje wiadomość od waszego ukochanego Ejro:,,Pozdrawiam was widzę , że już tęsknicie ale spokojnie nie długo wracam trzeba było już świętować wsadzanie wam klocków , które już nie długo nastąpi''
Czekamy na synchro =D
 
Do góry