Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

post dnia XD
Znaczysz na froncie tyle co ja, a wypowiadasz się jakbyś robił synchro razem z Bladesem :DD
Dobrze powiedziane xD woda a powiesz ile razy klocka od arrowa cofales i ile ci ubił?Lub jak ubiles 30 procy i klockiem od razu leciałeś?xD chyba ze to nikky to wybacz za puncha bo nie pamietam które to z was robiło
 

DeletedUser32016

Guest
ten berytos ma szczęście że nie poznał mojego gniewu, świat dla ogórków
 
post dnia XD
Znaczysz na froncie tyle co ja, a wypowiadasz się jakbyś robił synchro razem z Bladesem :DD
Mało znaczącemu graczowi nie poświęca się czasu i nie fejkuje przez całą noc. ( Nie dołącza do nocnego fajkowania )
Nie Umiecie grac i tylko 1 wam zostało.
Nic nie pokazujecie to tylko fajkowanie w nocy wam zostało. ( po za kilkoma wyjątkami, ale samemu na froncie sie nic nie zrobi , zwłaszcza że jest jeszcze życie )
 
Ostatnia edycja:
Mało znaczącemu graczowi nie poświęca się czasu i nie fejkuje przez całą noc. ( Nie dołącza do nocnego fajkowania )
Nie Umiecie grac i tylko 1 wam zostało.
Nic nie pokazujecie to tylko fajkowanie w nocy wam zostało. ( po za kilkoma wyjątkami, ale samemu na froncie sie nic nie zrobi , zwłaszcza że jest jeszcze życie )
Sam w nocy dziś fejkowales kuzde ,Fejkuj tych co ciebie męczą bo inaczej znowu będzie płacz a wojnę zaczęli bogowie fejkowaniem kaca na złość.Pozdrawiam bogów i ich specjalne fejkowanie by psyche zniszczyć :*
 
Do góry