Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser23053

Guest
Drugi raz gram z dominacją i nie jest to udany system. Wszyscy unikają walki a sloty robią na złomie.
Dopóki support nie rozwiąże patologii złomowania (a pewnie nie rozwiąże bo zmysły + złomowanie nakręcają zakup złota) nie widzę sensu na grę w tym systemie.
Na cudakach też złomowanie zaczyna odgrywać dominującą rolę.
A co do Berytos to miał 3 fazy.
Fazę gdy uśmiechy pytały kto będzie drugi
Fazę gdy zwycięska w końcu koalicja uzyskała przewagę (choć w rankingach jeszcze jej nie było widać)
W tym okresie wszystko jeszcze było możliwe ale gdy zobaczyliśmy, że Bogowie złomują się na Tkaczysławie wiedzieliśmy, że ten błąd przeważy szalę. Dla wyjaśnienia Tkaczy miał ponad setkę miast każdy dodatkowy slot wymagał grubego przemiału PW. gdyby to złomowano na kimś z dolnej części rankingu u Bogów pewnie za tę samą cenę można było 3 sloty wykręcić. Ale to sprawa boskich i ich wewnętrznych ustaleń.
No i faza 3 kiedy już czekaliśmy na ostatni gwizdek.
Naszym graczom muszę podziękować za dyscyplinę.
Ustaliliśmy wcześnie zasady tworzenia sojuszu głównego i nikt nie kręcił nosem, gdy wyleciał z 40-ki.
Oślą chcę pochwalić za bardzo dobrą gospodarkę slotami.
Uśmiechy za walkę. W sumie niewiele zabrakło abym zaczynał właśnie w Uśmiechach.
 
Gratki dla koalicji za wygranie swiata nie ważne jak ważne że sie wygrywa.....
A co do samej dominacji to podpisuje sie pod tym co Oszczep już napisał grałem pierwszy raz a zarazem ostatni
 

DeletedUser8368

Guest
Predi napisz coś bo nie mam z kogo się śmiać :/
W miarę sensowne wpisy się pojawiają jak na razie. Uśmiechy dobry start ze złotem miały, błędne posunięcia i przede wszystkim brak szacunku dla innych. To była ich zguba. Wyróżniłbym Ksysa - porządny murarz, polecam. .
 
Predi napisz coś bo nie mam z kogo się śmiać :/
W miarę sensowne wpisy się pojawiają jak na razie. Uśmiechy dobry start ze złotem miały, błędne posunięcia i przede wszystkim brak szacunku dla innych. To była ich zguba. Wyróżniłbym Ksysa - porządny murarz, polecam. .


Zapewniam, że w kwestii murowania to miał się od kogo uczyć:)
Murki nie są złe jeśli osiągają cel;)
women bunkier 1.pngwomen bunkier 2.png
 
Predi napisz coś bo nie mam z kogo się śmiać :/
W miarę sensowne wpisy się pojawiają jak na razie. Uśmiechy dobry start ze złotem miały, błędne posunięcia i przede wszystkim brak szacunku dla innych. To była ich zguba. Wyróżniłbym Ksysa - porządny murarz, polecam. .

Hahahahaha i napisal to typ którym przejmował wszystkie moje puste wioski przez prawie 2 tygodnie na dodatek rozbijając sie o własny deff! (uprzedzę fakty bo zaraz zacznie sie głupie tłumaczenie, nie grałem juz wtedy bo nie widzialem sensu na marnowanie czasu)
Poza tym mordo widze ze masz jakis konkretny kompleks mniejszości ale cóż takie rzeczy da sie leczyć :) a co do murków, to nie pojmuje Twojego podniecenia na moj temat :) Ja do momentu zakończenia aktywnej gry na tym serwie nie stracilem ani jednej wioski na froncie wiec taktyka byla raczej dobra :) wam gratuluję wygranej a co do Ciebie Krzysiu to radze sie tak nie spinać bo to jest tylko GRA ktora ma przynieść fun, nawet nie chce wiedzieć jak musisz sie spinać w realu skoro tak wszystko tu przezywasz :)
 
Predi napisz coś bo nie mam z kogo się śmiać :/
W miarę sensowne wpisy się pojawiają jak na razie. Uśmiechy dobry start ze złotem miały, błędne posunięcia i przede wszystkim brak szacunku dla innych. To była ich zguba. Wyróżniłbym Ksysa - porządny murarz, polecam. .
Chodź na prędkość 4 lub 6 to nauczę Cię pokory ;)
 
Hahahahaha i napisal to typ którym przejmował wszystkie moje puste wioski przez prawie 2 tygodnie na dodatek rozbijając sie o własny deff! (uprzedzę fakty bo zaraz zacznie sie głupie tłumaczenie, nie grałem juz wtedy bo nie widzialem sensu na marnowanie czasu)
Poza tym mordo widze ze masz jakis konkretny kompleks mniejszości ale cóż takie rzeczy da sie leczyć :) a co do murków, to nie pojmuje Twojego podniecenia na moj temat :) Ja do momentu zakończenia aktywnej gry na tym serwie nie stracilem ani jednej wioski na froncie wiec taktyka byla raczej dobra :) wam gratuluję wygranej a co do Ciebie Krzysiu to radze sie tak nie spinać bo to jest tylko GRA ktora ma przynieść fun, nawet nie chce wiedzieć jak musisz sie spinać w realu skoro tak wszystko tu przezywasz :)
Żeby on tak akcje robił jak teraz powiedział to byśmy mogli z nim porozmawiać ;)
 

DeletedUser23982

Guest
Rozumowanie jest takie że gra przy prędkości mniejszej niż 3 jest gorsza? Uważam że wolne światy są lepsze niż szybkie i nie czyni ich gorszymi, ale lepszymi. Wasze akcje jakieś super nie były. Tak szczerze na tym świecie nie było akcji chyba większych. No ale stary system tak ma że wpadają śpiące kolony. Jeżeli jest ktoś aktywny to ciężko zrobić dobrego kolona. Bo można bronić na więcej sposobów klinowania niż na nowym. Uważam że ten świat działał fajnie do połowy lipca potem to już się popsuło. Mimo wszystko dobre próby ksys zajęcia moich miast. Brakowało nie wiele a by kolon siadł ale cofki i szczęście było po mojej stronie
 

DeletedUser8368

Guest
Taaa świat o prędkości 6 no na pewno. Nic nie można zrobić tylko trzeba siedzieć na telefonie pilnować gry to jest bez sensu. Dla ludzi, którzy nic nie robią to mogą tam grać, jak ktoś ma życie to nie da się na takim świecie grać aktywnie.

Na wolnych światach przy aktywności po obu stronach wbicie kolona wymaga umiejętności, bo trzeba wszystko dogrywać idealnie ze względu na dużą większą ilość czasu na reakcje.

Na mnie nawet kolona nie odważyliście się wysłać, pierwszy był przypałowy od ejro.., który leciał 18 godzin. Później, już po połączeniu, zdarzyło się, że nie mnie nie było chwile ksys poczyścił parę miast poleciało kilka kolonów, ataków kilkadziesiąt żaden kolcek nawet nie wpłynął. Kolejna akcja to już należała do bogów, spam atakami i 2 kolony na miasta oddalone od reszty na tą samą godzinę, tak samo sklinowane.

Predi doskonale pamiętam jak ty straciłeś miasto przy Twojej pełnej aktywności, w czasie gdy Uśmiechy miały swoje 5 minut :)
 

DeletedUser8368

Guest
Pierwszy serwer byczku

Moze pierwszy, ale zawsze pyskowałeś jaki to Ty i reszta uśmiechów najlepsi wiec nie ma to nic do rzeczy, że pierwszy.

Tak w ogóle na Helike też jakoś rewelacji w Twoim wykonaniu nie ma ;) Co tylko potwierdza moje zdanie że to Twoje błyszczenie na 6 jest jak reszta wpisów wyjęta z wymyślonego świata :)
 

DeletedUser34434

Guest
+1 z tą grą na 6, za szybkie to
Dlatego najlepsze są 3, w ostateczności 4.
poprostu nie dajesz rady kacper, takie światy są dla śmietanki grepolis
Albo idź se na studia wtedy takie x6 do grania sa idelo :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry