1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Nowość] Bez twardych reguł prędkości.

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika bigmzzi, 26. Lut 2017.

?

Czasy

1. Za

71,4%
  2. Przeciw

14,3%
  3. Obojętnie

14,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. bigmzzi

bigmzzi Grepolis Team

Witam.

Mam pewien pomysł, dotyczy elastyczności gry na przyszłych światach.
    Mam na myśli ewolucję prędkości na światach.

Poniżej kilka przykładów wartych przemyślenia:

Załóżmy że nowy świat miałby na start prędkości 1 / 1 / 1.

Po osiągnięciu X punktów graczy na świecie, jego prędkość uległa by zmianie.
    (można pomyśleć o nowych odznaczeniach np. dla sojuszu który pierwszy zdobył X pkt. po X czasie istnienia świata który zmienił prędkość świata itp.)

Lub w kilku etapach: czasu/punktów sojuszy/ery cudów, zmieniały by się wszystkie prędkości świata, lub po jednym z rodzaju prędkości dla danego etapu w grze.

Eventy oraz inne okazje mogły by dawać np. bonusy dla wybranych prędkości na nowych światach przez X czasu. (np. wprowadzenie w grę czasowych eventów podboju, pokonanych jednostek, rozwoju itp.)

Można pomyśleć także nad stworzeniem kolejnego cuda świata, który przyspiesza wszystko lub jedną z wartości ataku, szybkości jednostek, handlu świata.
    Innym rozwiązaniem jest dodanie bonusów prędkości dla poszczególnych, istniejących już cudów.

Zapraszam do dyskusji i doszlifowania pomysłu.

2. Jamjam 12

Jamjam 12

Coś takiego miałem na myśli żeby przyspieszyć zakończenie po EC ale np jako bonus dla logujących się ,tak jak nagroda dzienna.

3. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.

Do góry