bez1mienny vs Never

  • Rozpoczynający wątek bez1mienny
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Pragne przedstawic wszystkim pewna akcje przygotowana przez graczy z sojuszu Never na moja osobe

chcialbym rowniez zaznaczyc, ze sa to ostatnie moje raporty jakie wklejam na forum.. dlugi czas zastanawialem sie nad koncem gry, po tej akcji, gdy udowodnilem ze nie ma ze mna tak latwo, rezygnuje- pisze o tym oficjalnie bo Neverowski szpieg pewnie i tak by sie o wszystkim dowiedzial..

jak to bylo w pewnej piosence "trzeba wiedziec kiedy, ze sceny zejsc.. niepokonanym ;)"

Pragne podziekowac BD za male wsparcie fizyczne, ale jakze wazne (biremy triremy) oraz za MEGA wielkie wsparcie czarami.. dzieki ktorym moglem wybronic jedno z miast..

dziekuje rowniez 2 graczom ktorzy nie naleza do BD, dzieki nim moglem zapomniec o wybranianiu jednego z miast, bo przejecie go bylo poprostu niemozliwe ;)

Pragne rowniez zwrocic sie w strone moich przeciwnikow.. Mysle, ze gdybyscie zwrocili sie o rade do Feniksa, mielibyscie wieksze szanse :p gdyz wie on mniej wiecej jak gram.. wkoncu od poczatku gry mamy z soba to czynienia.. jedyny problem sprawily mi ataki esteriusa, gdzie kolon wchodzil 4 sekundy po ataku czyszczacym i zbicie kolona bylo ciezkie, jednak.. powiedzmy ze tym razem ja lepiej liczylem :)

mowilem o tym sojusznikom, ale powim i tu.. chcialbym pokazac tymi raportami, ze mozna wybrnac z problemu nawet, gdy sytuacja wyglada tragicznie (lecialo na mnie ponad 50 atakow) i trzeba wykorzystac swoje slabe strony przeciwko wrogowi (moje polozenie, gdzie dookola sa sami neverowcy ;))

mam wazniejsze rzeczy do roboty niz wyliczanie manewrow wojska :p dlatego po wczorajszym, stwierdzilem ze najzwyczajniej w swiecie nie mam czasu na ta gre..

pozdrawiam moich bylych sojusznikow z Immortals, szkoda ze nie moglismy grac ze soba do konca i przyszlo nam wyladowac po przeciwnych stronach na tej wojnie..

dziekuje zarowno wrogom jak i sojusznikom.. bylo dzieki Wam bardzo ciekawie..

a BD.. hmm.. mysle, ze niedlugo poradza sobie ze wszystkimi przeciwnikami na tym swiecie, jesli beda rozwijac sie tak jak sie rozwijaja ;)

ponizej wklejam raporty, sporo ich jest.. wklejam raporty miastami, ale ataki krzyzowaly sie.. zwroccie rowniez uwage na czas wchodzenia atakow.. te 4 sekundy roznicy przyprawily mnie o bol glowy ;)

TYLE MEGO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ataki na 09:

1na09.jpg


2na09.jpg


3na09.jpg


4na09.jpg


5na09.jpg


6na09.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ataki na 10:

1na10.jpg


2na10.jpg


3na10.jpg


4na10.jpg


5na10.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ataki na 06

1na06.jpg


2na06.jpg


ataki na 05

1na05.jpg


2na05.jpg


3na05.jpg


4na05.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ataki na 03

1na03.jpg


2na03.jpg


ataki na 01

1na01.jpg


2na01.jpg


no to tyle.. gratuluje tym, ktorzy obejrzeli wszystko ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Czas poświęcony na wklejenie tylu raportów mogłeś spożytkować w lepszy sposób ;)

No cóż - gra jest na coraz wyższym poziomie i coraz trudniej będzie. Ty się martwisz, że jesteś sam wśród Never...

To może kobietka z mojego sojuszu zacznie wklejać raporty jak Wasi najlepsi nie potrafią sami ją zniszczyć, tylko ciągle w kilka osób ją atakują i to czasami dzień w dzień, a nie raz na jakiś czas (notabene udało się Wam wczoraj dorwać jej miasto, bo nie miała dostępu do kompa i broniła miast logując się z komórki).
Po za tym na morzu 54 o którym piszę to Bad Devils jest potęgą, a my tylko szarymi myszkami pragnącymi grzać się w promieniach Waszej chwały :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Sisi.. ataki na mnie byly juz dla mnie jak chleb powszedni.. po to jest forum aby wklejac raporty.. jesli masz takowe to je wrzucaj.. mysle nawet ze nie przeczytalas tego co napisalem.. no coz trudno.. a to jak gospodaruje moim czasem, to tylko i wylacznie moja sprawa.. zupelnie nie rozumiem Twojego posta.. mimo wszystko zycze Ci powodzenia w dalszej grze

pozdrawiam
 

DeletedUser4218

Guest
Sisi.. ataki na mnie byly juz dla mnie jak chleb powszedni.. po to jest forum aby wklejac raporty.. jesli masz takowe to je wrzucaj.. mysle nawet ze nie przeczytalas tego co napisalem.. no coz trudno.. a to jak gospodaruje moim czasem, to tylko i wylacznie moja sprawa.. zupelnie nie rozumiem Twojego posta.. mimo wszystko zycze Ci powodzenia w dalszej grze

pozdrawiam

Przeczytałam i wybacz ton mojego posta. Czasami człowiek ma już dość i reaguje zbyt emocjonalnie. Rozumiem po co wkleiłeś te raporty ;)

Tak więc, lepiej będzie jak się nie będę chwilowo udzielała na forum, bo niechcący mogę kogoś urazić.

Powodzenia w realu życzę :)
 

DeletedUser

Guest
Hmm... tak patrze na te raporty... i tak mnie zastanawia co atakujacy sobie mysleli... Tam widac ataki takim szarpanym wojskiem.. szermierzami, rydwanami, biremami... nawet branderami (sic!) ... Nie wiem czy autor tematu wkleił tylko czesc raportów czy może wszystkie, ale ja tam nie widze nawet 1 prawidłowego offa... (no może z wyjątkiem paru offów z samymi ogniowymi,ale ilosci nie powalają) To bardziej wyglada jakby ktos kończył gre i po prostu wszystkie wojska wysłał na stracenie... u nas za takie ataki gracze byli wyrzucani z sojuszu, żeby nie psuc nam reputacji...

Także moim zdaniem nie tak spryt obrońcy jak po prostu nieudolne ataki spowodowały, że akcja nie wypaliła, bo nie problem wybronić się przed takimi "atakami" - dziwi mnie troche, że taki sojusz pozwolił sobie na taka wpadke...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
skoro uważasz ze są to niedualne ataki ..... to jakim cudem atakowano oddziałem obywatelskim ......
 

DeletedUser

Guest
no właśnie nie da się atakować ....
a nie ma tam żadnych informacji z ataku agresora . Jedynie jest obrona .....
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widzę sa tam pokazane tez wojska atakujące - w lewym górnym rogu raportów - sa tez ataki z kolonami i ataki ogniowymi więc wnioskuje, że niektóre ataki w których sa brandery, biremy itp też sa wojskami atakującymi w niektórych raportach... Jaki byłby sens pokazywac raporty z ataków i pokazywac tylko wojska broniącego, a nie agresora - przeciez tu chodzi o pokazanie kto i czym atakował, obrońców się ukrywa
 

DeletedUser

Guest
skoro tak to dlaczego przy tych "atakujących" widzę oddział obywatelski ...
 

DeletedUser

Guest
Czasem jest tak, że raport pokazuje zarówno wojska atakującego jak i obrońcy po lewej stronie i myslałem, że tak tez jest w tym przypadku i nadal tak podejrzewam - sam zobacz, że sa ataki ogniowymi jak i ataki z uzyciem kolona i są po lewej stronie, a pod spodem sa wojska obrońcy i nie powiesz mi , że to wszystko są tylko defensorzy... wychodziło by na to, że obrońca bronił się ogniowymi i kolonizatorem...
 

DeletedUser

Guest
W takim razie jak ktoś dał radę zaatakować branderami?
 

DeletedUser

Guest
Niewidek, jest to tylko czesc raportow, bo po co mialem wklejac RW w ktorych wojsko wchodzi w puste miasto? postawilem poprostu defa na defa, aby zyskac pare pktow kultury i popsuc Never jednostki.. Akcja byla nawet dobrze zorganizowana i przeczytaj co pisalem wyzej- wkleilem tylko czesc raportow.. tu nie chodzi o to, ze postawilem defa i czekalem na to co sie stane.. ruchy wojskiem zajely mi pol dnia po to, aby wymanewrowac wszystko na taki efekt- jaki jest widoczny na raportach.. agresorzy rzuszyli mysle calymi swoimi armiami na mnie i ataki defem hmm nie wiem, moze mialy byc to fejki tylko przed kolonem? w kazdym badz razie wykorzystalem to i zbilem co trzeba bylo..

tyle mego
 
Status
Zamknięty.
Do góry