bez1mienny vs Never

  • Rozpoczynający wątek bez1mienny
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ok, ja nie mówię, że nie było sztuka to wybronić... chodzi o to, że te raporty które wkleiłeś ciezko odczytać... To może powiesz nam czy rzeczywiście tam były ataki biremami, ataki wojskiem bez ogniowych, ataki branderami (?), ataki deffem ? Bo z tych raportów wynika, że własnie tak było...
 

DeletedUser4218

Guest
Niestety ale w każdym sojuszu jeszcze można znaleźć ludzi atakujących deffem. Cóż zrobić? Ile razy można tłumaczyć?
Tacy po prostu są i już :)
 

DeletedUser

Guest
a ja z innej beczki. Czyżby Never to reaktywcacja sojusz z plemion ???
 

DeletedUser

Guest
zebrała się i nadal zbiera się śmietanka z Plemion żeby i tu podbić światy :D

 

DeletedUser

Guest
Nie tylko śmietanka z Plemion chce podbijać światy ;)
Założyciele Never skutecznie uczą też początkujących :D

ale to właśnie Ci ludzie z plemion odgrrywaja tu najwieksze role wbrew pozorom ;) Doświadczenie z plemion jest bezcenne - tam na prawde była walka - tu jest tego tylko namiastka - Ci co grali w plemiona potrafią dobrze zagospodarować wioski i wiedża jak atakowac co u wielu osob niedoświadczonych jest wielką bolączką ;)
 

DeletedUser4218

Guest
ale to właśnie Ci ludzie z plemion odgrrywaja tu najwieksze role wbrew pozorom ;) Doświadczenie z plemion jest bezcenne - tam na prawde była walka - tu jest tego tylko namiastka - Ci co grali w plemiona potrafią dobrze zagospodarować wioski i wiedża jak atakowac co u wielu osob niedoświadczonych jest wielką bolączką ;)
Wcale temu nie przeczę, chociaż ja nigdy nie grałam w plemiona.
Jednak początkujący też mogą się szybko nauczyć i dać popalić
tym doświadczonym. I to nie tylko na polu walki, ale i w rządzeniu
światem alfa ;)
 

DeletedUser

Guest
Wcale temu nie przeczę, chociaż ja nigdy nie grałam w plemiona.
Jednak początkujący też mogą się szybko nauczyć i dać popalić
tym doświadczonym. I to nie tylko na polu walki, ale i w rządzeniu
światem alfa ;)

ja nie napisalem, że wszyscy inni skazani sa na porażkę ;) Tutaj nawet Ci co grali w plemiona mogą byc słabi tak samo jak słabi byli w plemiona ;) Kazdy ma szanse sie wybić - kwestia posiadania umiejętności logicznego myslenia i troche sprytu - gra w plemiona daje jedynie przewage tym, którym tam dobrze szło - tam bylo trudniej jeżeli chodzi o dynamike - a tutaj wszystko jest w zwolnionym tempie .

A co do rządzenia to... tutaj liczy się charakter, osobowość, spryt i pewne umiejętności - mało jest osob, ktore posiadają te cechy tu na grepolis ;)
 

DeletedUser4218

Guest
A co do rządzenia to... tutaj liczy się charakter, osobowość, spryt i pewne umiejętności - mało jest osob, ktore posiadają te cechy tu na grepolis ;)

Ja bym dodała jeszcze apodyktyczność :p
Nie no żartuję, ale chęci chyba są najważniejsze, bo co z tego, że ktoś jest dobrym dowódcą, jeśli gra mu się znudziła?

Chyba posprawdzam sobie w grepostat, w którym sojuszu rządzą założyciele od początku lub też najdłużej wytrzymuje Rada.

Wiadomo mi tylko, że w Never od początku ich istnienia nic się nie zmieniło ;)
 

DeletedUser

Guest
A co do rządzenia to... tutaj liczy się charakter, osobowość, spryt i pewne umiejętności - mało jest osob, ktore posiadają te cechy tu na grepolis

moim zdanie najwazniejsze jest to aby umiec pracowac z ludzmi i nie kierowac sie dobrem swoim (robi tak masa osob) a dobrem calego zespolu. Jesli umiesz zarzadzac zasobami ludzkimi i ich zmotywowac do dalszego dzialania to juz polowa sukcesu. Druga polowa to aby Ci ludzie umieli grac w ta gre...

Dowodca sojuszu moze byc osoba, ktora bedzie miala jedno miasto na tym swiecie, a sojusz i tak moze byc najlepszy :)

Chyba posprawdzam sobie w grepostat, w którym sojuszu rządzą założyciele od początku lub też najdłużej wytrzymuje Rada.

Wiadomo mi tylko, że w Never od początku ich istnienia nic się nie zmieniło

ja tez jestem od samego poczatku :) ale tak jak pisalem juz prawie tylko duchem ...
 

DeletedUser

Guest
Cześć, tak przeglądałem ten wątek i ktos moze mi wyjaśnić kim był bez1mienny???? W jakim sojuszu grał???
 

DeletedUser

Guest
bez1mienny to byl gostek, ktory znajdowal sie sam wsrod Never i byl wielokrotnie przez nich atakowany. Jednak mimo to skutecznie odpieral ich ataki i do konca sie nie poddal.

Jesli cos pomylilem to mnie poprawcie.

Nalezal chyba do sojuszu BD, ale tego nie jestem pewien.
 

DeletedUser

Guest
bez1mienny to byl gostek, ktory znajdowal sie sam wsrod Never i byl wielokrotnie przez nich atakowany. Jednak mimo to skutecznie odpieral ich ataki i do konca sie nie poddal.

Jesli cos pomylilem to mnie poprawcie.

Nalezal chyba do sojuszu BD, ale tego nie jestem pewien.

tak należał do BD grałem przej krotki czas z nim ,dobry gracz był ale pod koniec jego gry Never go zjechało
 
Status
Zamknięty.
Do góry